بهترین کتاب آزمون نظام مهندسی تاسیسات برق

بهترین کتاب آزمون نظام مهندسی تاسیسات برق

بهترین کتاب آزمون نظام مهندسی تاسیسات برق جهت موفقیت و قبولی با نمره خوب کتابی است که مشخصات زیر را دارا باشد:

این روزها کتاب های کمک آموزشی آزمون نظام مهندسی برق بسیاری چاپ و منتشر شده است. اکثر داوطلبان آزمون نظام مهندسی با هدف قبولی در اولین آزمون نظام مهندسی دنبال کم دردسرترین راه حل هستند.

و البته حوصله مطالعه نیز ندارند, بنابر این آی نماد قصد دارد کتاب هایی به شما معرفی کند تا داوطلبان بتوانند در آزمون اول قبولی خود را به دست بیاورند و بتوانند به درآمدی دست پیدا کنند.

بهترین کتاب کمک آموزشی آزمون نظام مهندسی برق وقتی کامل و جامع تلقی می شود که با توجه به اینکه آزمون طراحی نظارت اجرا کتاب باز است، بتواند با سریع ترین حالت ممکن برای یافتن پاسخ صحیح به داوطلب کمک کند.

چرا کتاب کمک درسی گزینه درستی است؟

هر مهندسی در پی یافتن و انتخاب کتابی است که علاوه بر محتوی قوی و دست اول و مناسب، هم پشتیبانی خوب و قبولی بالایی داشته باشد و همچنین میزان رضایت از کتاب آمار بالایی باشد.

مشخصه هایی که بهترین و کامل ترین کتاب آزمون نظام مهندسی برق باید داشته باشد:

برای شرکت در آزمون نظام مهندسی تاسیسات برق منابع بسیاری وجود دارد، کتاب های آزمون نظام مهندسی برق نیز باید متناسب با سوالات و سبک آزمون های جدیئ مورد تالیف و تدوین قرار گرفته باشند.

به فرض مثال، روش مطالعه مبحث 13 مقررات ملی ساختمان با مبحث 3 مقررات ملی ساختمان کاملا متفاوت می باشد و با توجه به اهمیت آن، هر کدام را باید مطالعه نمود. همچنین باید برای پاسخ به سوالات آزمون نظام مهندسی تاسیسات برق، باید روش های حل سریع پاسخ به مسئله را به داوطلب آموزش بدهد که این مهم در کتاب خلاصه روش های حل سریع مسائل در آزمون نظام مهندسی برق که کاملا رعایت شده است.

معرفی منابع در آزمون نظام مهندسی برق 

مشاهده منابع کلیک کنید

پوشش تمام سرفصل ها و سوالات آزمون نظام مهندسی برق

اگر دنبال جمع‌آوری کلی مورد مهم و امتحانی هستید، آی نماد اولین جایی است که باید به سراغش بروید و مطمئن باشید موارد و روش هایی نوین خواهید یافت, پوشش تمامی کتاب ها و منابع مورد نیاز برای آزمون نظام مهندسی برای اینکه یک کتاب آزمون نظام مهندسی ویژگی بهترین کتاب نظام مهندسی برق را داشته باشد حتما باید کل سوالات آزمون نظام مهندسی برق را از اولین دوره آزمون نظام مهندسی برق تا آخرین دوره، کاملا شامل شود که این مهم در کتاب حل طلایی مجموعه سوالات طبقه بندی شده آزمون نظام مهندسی برق که کاملا رعایت شده است.

هر چند، باید دقت نماییم که سبک سوالات اخیر نسبت به سال های قبل و ادوار گذشته آزمون نظام مهندسی برق بسیار فرق کرده است، اما منابع انتشارات آی نماد طبق آخرین آزمون نظام مهندسی به روز شده و کاملا مناسب آزمون نظام مهندسی برق است.

دانلود رایگان کتاب روش قبولی آزمون نظام مهندسی برق

بروز بودن منابع و کتاب های آموزشی

یکی دیگر از ویژگی های شاخص بهترین کتاب آزمون نظام مهندسی، به روز بودن و تدوین با توجه به سبک جدید سوالات آزمون نظام مهندسی می باشد.

تفکیک سوالات آزمون نظام مهندسی طراحی, نظارت, اجرا

برترین کتاب آزمون نظام مهندسی برق، کتابی است که به صورت تفکیک شده باشد. که می توان ب کتاب حل طلایی مجموعه سوالات نظتم مهندسی برق که به صورت تفکیک شده مطالب را طبقه بندی نموده توجه کرد همچنین کتاب خلاصه روش های حل سریع مسائل درآزمون نظام مهندسی برق برای حل مسئله کاربرد دارد که البته در کنار آن داوطلبی که مایل به شرکت همزمان دو صلاحیت طراحی و نظارت را دارند می توانند از کتاب راهنما تصویری مبحث13 مقررات ملی ساختمان استفاده کنند.

توضیحات کتاب نظام مهندسی برق

درمورد آزمون نظام مهندسی کتاب هایی به چاپ رسیده و بنده خود را در جایگاه نقدآن نمی بینم اما به دلایلی که در ادامه عرض خواهم کرد هیچ کدام پاسخگو نیازهای داوطلبان درجلسه آزمون نبوده انداصولا کتاب هایی که به چاپ رسیده اند, به دلیل اینکه با زبان مخاطبان و نیازهای آنان آشنایی کافی ندارند فقط به استفاده از فرمول هاوارائه درسنامه ای حجیم پرداخته اند و باعث سردرگمی مخاطب و گم شدن در حجم عظیمی از مطالب که یافتن آنها با توجه به زمان محدود جلسه امتحان بعید است می شوند.

باتوجه به استقبال بی نظیر مهندسان و فارغ التحصیلان رشته برق , مخصوصا در چندساله اخیر از آزمون ورود به حرفه مهندسان تاسیسات برقی و عدم وجود منابع کافی که تمام مباحث لازم را تحت پوشش قرار داده باشد و سردرگمی شرکت کنندگان درآزمون مذکور بنده را ترقیب به تالیف این کتاب نمود.

طبقه بندی سوالات و موضوع ها در کتاب های آزمون نظام مهندسی برق

یکی دیگر از مهم ترین ویژگی ها و مشخصه هایی که بهترین کتاب در آزمون نظام مهندسی باید داشته باشد، طبقه بندی موضوعی سوالات آزمون نظام مهندسی برق می باشد، یعنی مطالب به صورت دسته بندی موضوعی طبقه بندی شده باشد.

در انتشارات آی نماد کتاب حل طلایی مجموعه سوالات طبقه بندی شده آزمون نظام مهندسی برق طراحی و نظارت به صورت کاملا تفکیک شده برای هر سه صلاحیت با این هدف تدوین شده اند.

عدم نیاز به مطالعه تمام کتاب های آموزشی آزمون نظام مهندسی برق

آزمون نظام مهندسی تاسیسات برق شامل مباحث مقررات ملی ساختمان نیز می باشد، لذا بجز مباحث تاثیرگذار در قبولی آزمون نظام مهندسی تاسیسات برق داوطلب آزمون نظام مهندسی نباید تمام مباحث مقررات ملی ساختمان را بخواند.

به فرض مثال مطالعه مبحث2 و مبحث12 و مبحث19 و مبحث21 و مبحث22 را باید با روش کلیدواژه آزمون نظام مهندسی برق پاسخ داد و نیازی به مطالعه تمام مباحث نظام مهندسی برق نیست. البته باید مبحث13 مقررات ملی و مبحث15 مقررات ملی در کنار صفحات مهم مباحث نظام مهندسی تاسیسات برقی باید مطالعه شود.

جهت مشاهده جزییات کامل کتاب کلیدواژه طلایی نظام مهندسی برق از این لینک اقدام نمایید.

کارنامه های قبولی در آزمون نظام مهندسی برق

یک منبع خوب برای اینکه بتواند لقب بهترین کتاب آزمون نظام مهندسی را اخذ کند باید بتواند به موفقیت و قبولی مخاطبان کتاب کمک کند و باعث تغییر در زندگی دیگران شود.

جهت اعتماد و تضمین قبولی شما در آزمون نظام مهندسی می توانید هزاران کارنامه قبولی داوطلبان چند سال اخیر را در صفحه ای که برای شما آماده کردیم ملاحظه کنید تا با خیال راحت تنها دغدغه ای که داشته باشید، مطالعه باشد نه چیز دیگر.

ما توصیه می کنیم فقط به قبولی در آزمون نظام مهندسی برق فکر کنید و این اطمینان را می دهیم که مشکل دیگری نخواهید داشت.

تصویر سازی جهت کمک به فهم بیشتر مطالب آزمون نظام مهندسی برق

از آنجا که معمولا متن استانداردها و مقررات ملی هر کشوری به کلیات پرداخته و ادبیات سنگین، خشک و مبهمی دارند، لازم است که جهت فهم تک تک مقررات و آیین‌نامه‌های مربوطه راهنما یا کتب کمک درسی استفاده شود تا به شرح جزییات بیشتری از کاربرد مقررات در صنعت پرداخته و دید وسیع‌تری به مهندسان برق داده شود.

با توجه به توضیحات فوق، طبیعتا مبحث13 نیز از این قاعده مستثنی نبوده و مهندسان و مخاطبان کتاب بعضا در درک عمیق بسیاری از آیین‌نامه های آن که بیشتر به کلیات پرداخته دچار مشکل می شوند.

لذا کتاب راهنما تصویری مبحث13 مقررات ملی ساختمان  برای اولین بار در کشور با هدف بهبود نقاط ضعف فوق و شکل محور تالیف شده است. در این کتاب تمام مطالب مبحث سیزدهم مقررات ملی ساختمان به صورت شکل، جدول و فلوچارت و خلاصه نویسی تدوین شده است.

آیا می دانستید که پرفروشترین کتاب تاریخ آزمون نظام مهندسی کشور می باشد؟

با توجه به تغییر سبک سوالات در آزمون اخیر و اضافه شدن مطالب و نکات محاسباتی به سوالات، تغییر و اعمال مطالب فوق در کتاب های کمک آموزشی ضروری به نظر می رسید.

لذا این مهم را در ویراست جدید کتاب خلاصه روش ها رعایت کرده و اکثر فصول کتاب دستخوش تغییرات اساسی قرار گرفتند و سعی شد تا نقاط ضعف کتاب برطرف شده و نقاط قوت آن تقویت گردد. بی شک از لحاظ متن و روش ارائه و جامعیت مطالب، ویرایش هفتم کتاب خلاصه روش ها همچنان یکه تاز منابع کمک آموزشی آزمون نظام مهندسی برق خواهد بود. امید است که مورد قبول واقع گردد.

به راستی دلیل عدم موفقیت شرکت کنندگان درآزمون نظام مهندسی که به صورت جزوه باز می باشد چیست؟

آزمونی که داوطلب منابع مختلف را با خود به آزمون می بردودرنهایت به موفقیت لازم نمی رسد, دلیل آن چیزی جز پراکنده بودن منابع ومطالب وعدم وجود منبعی خلاصه وجامع که با مراجعه به آن در کمترین زمان بتوان به مسائل پاسخ داد نیست.فکر می کنم مواردمذکوردلیل کافی برای چاپ کتاب”خلاصه روش های حل سریع در آزمون نظام مهندسی “باشد.

کتابی که به صورت خلاصه ومرحله به مرحله کلیه مباحث و روش حل تست های نظام مهندسی را با زبان ساده شیوا و در اکثر موارد با روشهای تستی را جمع آوری نموده که می تواند پاسخگو کلیه تمام نیازهای شما داوطلبان باشد.

این کتاب مکمل منابع 22 گانه مباحث مقررات ملی ساختمان می باشد یعنی با خود باید کتاب هایی از مباحث را که جز منابع معرفی شده رشته برق می باشد داشته باشید تا بتوانیدبه سوالات تستی که از مقررات ملی مطرح می شود با استفاده از روش واژگان کلیدی پاسخ دهید. سبک کتاب به گونه ای است که بعد از ارائه روش های تستی سوالهای پرتکرار بلافاصله بعد از هرمطلب حل شده تا بتوانید به مطلب مسلط شوید.

آزمون نظام مهندسی برق
آزمون نظام مهندسی برق

جهت مشاوره رایگان نظام مهندسی برق با شماره 09129341955 تماس حاصل فرمایید.

بهترین کتاب آزمون نظام مهندسی برق 1401
بهترین کتاب آزمون نظام مهندسی برق 1401

جهت مشاوره رایگان آزمون نظام مهندسی با شماره های زیر تماس بگیرید:

مولف و مدرس برق 09129341955 (تماس تلفنی یا تلگرام)

فرم درخواست مشاوره برق

مولف و مدرس معماری 09171847882 (فقط پیام تلگرام یا واتساپ)

منابع آزمون برق

منابع آزمون نظام مهندسی اعم از فیلم و کتاب و ...

منابع معماری

منابع آزمون نظام مهندسی اعم از فیلم و کتاب و ...

کارنامه قبولی

کارنامه های قبولی داوطلبان شرکت کنننده در آزمون

تجربیات شما

انتقادات، تقدیر و نظرات مشتریان قبلی

بسته رایگان

جهت درخواست مشاوره و دانلود بسته هدیه رایگان آزمون نظام مهندسی برق عدد 2 را به شماره 90006128 پیامک نمایید

جهت تهیه منابع و کتاب های مورد نیاز به فروشگاه سایت مراجعه نمایید و به صورت انلاین اقدام به سفارش نمایید.

از داخل فروشگاه از منو بالا به تفکیک رشته های مختلف می توانید دسته بندی منابع اعم از طراحی، نظارت و اجرا را ببینید

 

می توانید در واتساپ به شماره 09189102406 در ارتباط باشید.

 

جهت مشاوره با شماره های زیر در واتساپ یا تماس در ارتباط باشید:

رشته برق : 09129341955

رشته معماری : 09171847882

 

از این لینک استفاده نمایید

 
نتایج آزمون نظام مهندسی اردیبهشت 1402 اعلام شد
کتاب وجزوات آمادگی نظام مهندسی برق
مدیر ارشد آی نماد

نتایج آزمون نظام مهندسی اسفند 1402

نتایج آزمون نظام مهندسی مهر 1402 اعلام شد لازم به ذکر است نتایج آزمون‌های موصوف پس از بررسی کامل تمامی درخواست‌های بازنگری به سوالات آزمون ارسالی از سوی شرکت‌کنندگان و..

ادامه مطلب »
وبینار رایگان حل سوالات آزمون نظام مهندسی برق اسفند1402
فیلم های نظام مهندسی برق
مدیر ارشد آی نماد

وبینار رایگان حل سوالات آزمون نظام مهندسی برق اسفند1402

وبینار رایگان حل سوالات آزمون نظام مهندسی برق اسفند1402

 فیلم پاسخ تشریحی سوال 28 آزمون نظام مهندسی طراحی برق اسفند1402 که به عنوان چالشی ترین سوال تاریخ آزمون نظام مهندسی برق می شود نام برد.

ادامه مطلب »

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

enemad-logo
پیمایش به بالا