نظام مهندسی برق و همه چیز درباره‌ آن

نظام مهندسی برق و همه چیز درباره‌ آن

نظام مهندسی برق و همه چیز درباره‌ آن و به طور ساده آماده شدن برای قبولی در یک آزمون نظام مهندسی برق می تواند در ابتدا یک کار دلهره آور باشد، اما اگر به طور روشمند به آن نزدیک شوید، موفقیت در دسترس است. اولین قدم برای دستیابی به این هدف این است که تحقیقات خود را انجام دهید و مطالبی را که در آزمون پوشش داده می شود، درک کنید. شما باید هم با دانش تئوری و هم با مهارت های عملی مرتبط با برق آشنا شوید. خواندن هر کتاب درسی معتبر مرتبط یا منابع مطمئن دیگر مانند ویدیوها می تواند به ایجاد پایگاه دانش شما کمک کند.

مرحله دوم این است که یک برنامه مطالعه برای خود ایجاد کنید که مشخص کند هر روز چقدر زمان را می خواهید به یادگیری مطالب آزمون نظام مهندسی برق و مطالعه برای امتحان اختصاص دهید. هنگامی که این برنامه را تنظیم کردید، به آن پایبند باشید! کنار گذاشتن زمان های منظم در هر روز به شما این امکان را می دهد که پیشرفت خود را به طور پیوسته تا فرا رسیدن روز آزمون زیر نظر داشته باشید.

همانطور که برای شرکت در آزمون نظام مهندسی برق آماده می شوید، استرس و اضطراب در حال خزیدن است. ساعت های طولانی مطالعه تاثیر گذاشته است و من فشار را احساس می کنم. درس‌های آمادگی برای آزمون نظام مهندسی، حفظ کردن اصطلاحات فنی برق و تمرین پروتکل‌های ایمنی بسیار  حائز اهمیت زیاد است. با این حال، شما می دانید که کار سخت پس از قبولی در این آزمون دشوار نتیجه خواهد داد.

یکی از بهترین نکاتی که می‌توانم به دانش‌آموزان جدید بدهم این است که مثبت بمانند، زیرا آنها با انجام کارهای دلهره‌آور پیش‌روی خود مقابله می‌کنند. وقتی درس خواندن سخت می شود، سعی کنید به خود یادآوری کنید که چرا این مهم است: داشتن پروانه اشتغال به کار مهندسی برق دنیایی از فرصت ها را برای شما از لحاظ حرفه ای و مالی باز می کند. این انگیزه است که به این موضوع فکر کنیم که این دستاورد و داشتن حق امضا مهندسی چقدر می تواند گسترده باشد!

هر چند گاهی اوقات می تواند اعصاب خردکن باشد، این چالش در نهایت بسیار ارزشمند است.

اگر در آزمون نظام مهندسی برق مردود شوید، اولین چیزی که به ذهن می رسد ناامیدی است. رد شدن در امتحان چیزی نیست که کسی منتظر آن باشد و شما نیز از این قاعده مستثنی نیستید. اگرچه این ممکن است یک چشم انداز نگران کننده باشد، شما باید حتی بیشتر مصمم باشید تا از موقعیت به بهترین شکل استفاده کنید. به جای تمرکز بر شکست لحظه ای خود، باید از آن به عنوان انگیزه ای برای مهارت بیشتر در موضوع استفاده کنید. برای انجام این کار، باید برنامه ریزی کنید که به عقب برگردید و تمام مطالب مرتبط با این امتحان را مرور کنید تا زمانی که واقعاً به دانش خود اطمینان پیدا کنید. با سخت کوشی و فداکاری، دلیلی وجود ندارد که دفعه بعد نتوانید این امتحان را قبول کنید!

با این اوصاف، ما در آی نماد استرس شما را بیش از هر کسی درک می کنیم. ما از سال 1381 به بیش از 500000 داوطلب آموزش داده‌ایم که چگونه نه تنها در آزمون نظام مهندسی برق قبول شوند، بلکه دانش کسب‌شده درآمد داشته باشند.

آماده شدن برای آزمون برق می تواند یک تجربه چالش برانگیز و تلاشگر باشد. یکی از بهترین راه‌ها برای اطمینان از موفقیت در آزمون نظام مهندسی، استفاده از دوره‌های آمادگی آزمون در نزدیکی آزمون است. این دوره‌ها نه تنها به مطالب مرتبط لازم برای قبولی در آزمون دسترسی دارند، بلکه فرصتی برای دریافت نکات و توصیه‌های متخصصان با تجربه و کسب دانش ارزشمند در مورد سؤالاتی که در نظارت یا طراحی عملی واقعی ظاهر می‌شوند، به دست می‌آورید. ثابت شده است که شرکت در چنین کلاس های آمادگی فوق العاده مفید است زیرا به شرکت کنندگان اجازه می دهد تا به طور مؤثرتری مطالعه کنند و به آنها امکان دسترسی به مواد اضافی خارج از منابع خود را می دهد.

علاوه بر این، داشتن یک راهنمای مطالعه قابل اعتماد هنگام شروع این فرایند ضروری است.

به عنوان یک مدرس، من همیشه به دنبال راهی بودم تا از منابع جلوتر بمانم و مطمئن شوم که تمام دانش لازم برای قبولی در امتحان نظام مهندسی برق را در اختیار دانش پذیرانم دارم. به همین دلیل است که وقتی دوره آمادگی آزمون تاسیسات برقی را که اکنون به نام دوره تحت وب جلوتر از طراح نظام مهندسی را ایجاد کردم، بسیار هیجان زده بودم. این برنامه جامع به من این امکان را داد که به سرعت دانش بیش از 10 ساله خود را در یک برنامه سیستماتیک لازم برای کمک به دانش پذیران در یادگیری، حفظ و از همه مهمتر قبولی در آزمون نظام مهندسی برق و گرفتن پروانه اشتغال به کار مهندسی به عنوان یک منبع درآمد و مجوز معتبر ارائه کنم.

قبولی در آزمون نظام مهندسی برق یک مرحله مهم در حرفه شما است و می تواند زندگی را تغییر دهد.

آمادگی برای آزمون نظام مهندسی برق به معنای چیزی بیش از دانستن مفاهیم الکتریکی، کدها و محاسبات است. بسیاری از داوطلبان خوب و آگاه امتحان خود را پس نداده اند، زیرا روش مناسب آمادگی برای امتحان یا نحوه شرکت در آزمون را نمی دانستند.

آماده شدن برای آزمون نظام مهندسی یک فرآیند است و پیشنهادات ّزیر به شما کمک می کند امتحان خود را در اولین بار قبول شوید. برای قبولی در آزمون نظام مهندسی برق باید چند اتفاق بیفتد. شما باید:

  • خود را از نظر ذهنی، عاطفی و فیزیکی آماده کنید
  • با دانستن اینکه در چه مواردی مورد آزمون قرار می گیرید، برای امتحان آماده شوید
  • یک برنامه مطالعه مناسب ایجاد کنید تا زمان خود را بر روی مهم ترین زمینه هایی که باید مطالعه کنید متمرکز کنید
  • نحوه شرکت در امتحان، نحوه برخورد با سوالات و نحوه مدیریت زمان خود در طول آزمون را بدانید
  • هر کاری می توانید برای آماده شدن انجام دهید تا در روز امتحان مطمئن باشید که موفق خواهید شد
  • از بسته رایگان آزمون نظام مهندسی برق جهت آشنایی با منابع استفاده کنید
  • به وعده های تضمین قبولی کانال ها و سایت های زرد توجه نکنید

قبولی در آزمون نظام مهندسی برق آرزوی هر فارغ التحصیل برق است. متأسفانه، بسیاری از بار اول نمی گذرند. افراد در امتحان خود شکست می خورند زیرا در مورد مواد فنی و/یا آمادگی لازم برای آمادگی آزمون نظام مهندسی مناسب برای امتحان را ندارند. منابع ما به گونه ای طراحی شده اند که شما را در این فرآیند راهنمایی کرده و به شما در عبور از سد آزمون آن هم برای اولین بار کمک کنند. برنامه های مختلفی برای نیازهای فردی شما وجود دارد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های تحصیلی و الزامات خاص آزمون خود از لینک های زیر استفاده کنید یا برای اطلاعات بیشتر و برای کمک و مشاوره تخصصی آزمون نظام مهندسی برق با شماره 09129341955 تماس بگیرید.

 

جهت مشاوره رایگان آزمون نظام مهندسی با شماره های زیر تماس بگیرید:

مولف و مدرس برق 09129341955 (تماس تلفنی یا تلگرام)

فرم درخواست مشاوره برق

مولف و مدرس معماری 09171847882 (فقط پیام تلگرام یا واتساپ)

منابع آزمون برق

منابع آزمون نظام مهندسی اعم از فیلم و کتاب و ...

منابع معماری

منابع آزمون نظام مهندسی اعم از فیلم و کتاب و ...

کارنامه قبولی

کارنامه های قبولی داوطلبان شرکت کنننده در آزمون

تجربیات شما

انتقادات، تقدیر و نظرات مشتریان قبلی

بسته رایگان

جهت درخواست مشاوره و دانلود بسته هدیه رایگان آزمون نظام مهندسی برق عدد 2 را به شماره 90006128 پیامک نمایید

جهت تهیه منابع و کتاب های مورد نیاز به فروشگاه سایت مراجعه نمایید و به صورت انلاین اقدام به سفارش نمایید.

از داخل فروشگاه از منو بالا به تفکیک رشته های مختلف می توانید دسته بندی منابع اعم از طراحی، نظارت و اجرا را ببینید

 

می توانید در واتساپ به شماره 09189102406 در ارتباط باشید.

 

جهت مشاوره با شماره های زیر در واتساپ یا تماس در ارتباط باشید:

رشته برق : 09129341955

رشته معماری : 09171847882

 

از این لینک استفاده نمایید

 
نتایج آزمون نظام مهندسی اردیبهشت 1402 اعلام شد
کتاب وجزوات آمادگی نظام مهندسی برق
مدیر ارشد آی نماد

نتایج آزمون نظام مهندسی اسفند 1402

نتایج آزمون نظام مهندسی مهر 1402 اعلام شد لازم به ذکر است نتایج آزمون‌های موصوف پس از بررسی کامل تمامی درخواست‌های بازنگری به سوالات آزمون ارسالی از سوی شرکت‌کنندگان و..

ادامه مطلب »
وبینار رایگان حل سوالات آزمون نظام مهندسی برق اسفند1402
فیلم های نظام مهندسی برق
مدیر ارشد آی نماد

وبینار رایگان حل سوالات آزمون نظام مهندسی برق اسفند1402

وبینار رایگان حل سوالات آزمون نظام مهندسی برق اسفند1402

 فیلم پاسخ تشریحی سوال 28 آزمون نظام مهندسی طراحی برق اسفند1402 که به عنوان چالشی ترین سوال تاریخ آزمون نظام مهندسی برق می شود نام برد.

ادامه مطلب »

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

enemad-logo
پیمایش به بالا