واژگان کلیدی راهنمای طرح واجرای تاسیسات برقی ساختمان هابه همراه کلیدواژه مبحث۱ شامل۳۶۰۰ کلیدواژه

برای اولین بار واژگان کلیدی راهنمای طرح واجرای تاسیسات برقی ساختمان ها+کلیدواژه مبحث۱ شامل۳۵۰۰۰ کلیدواژه توسط تیم فنی سایت آی نماد

پس از تغییر سبک طراحی سوالات آزمون نظام مهندسی برق وطرح سوالات بیشتری از راهنمای مبحث۱۳ همراه داشتن واژگان کلیدی راهنمای طرح واجرای تاسیسات برقی اجتناب ناپذیر وبی شک تاثیر بسیار زیادی در موفقیت درآزمون پیش رو خواهد داشت.به احتمال زیاد خودتان  با بررسی سوال های آزمون خرداد ماه وهمچنین آزمون های سال های اخیر به این نتیجه رسیده باشید که جای واژگان کلیدی راهنما خالی ست وپکیج واژگان کلیدی بدون راهنمای مبحث ۱۳کامل نخواهدشد.لذا به پیشنهاد کاربران ودرخواست های اکثرآنهاوبررسی فنی موضوع تصمیم بر این شد که این واژگان را تهیه کنیم.

واژگان ترکیبی از کلمات کلیدی راهنمای مبحث ۱۳ وهمچنین مبحث ۱(تعاریف) می باشد که جمعا ۳۶۰۰واژه را شامل می گردد.تعداد صفحات ۴۳ صفحه است که می توانیدیکروپرینت بیرید.توجه داشته باشیدکه همانند دفترچه تلفن واژگان را برچسب گذاری نموده تا سرجلسه آزمون سردرگم نشوید.

کاربرانی که قصد تهیه کلیه واژگان را به همراه این واژگان دارند باید چند روزی تا آماده شدن بسته کامل کلمات کلیدی شامل راهنمامبحث۱۳ منتظر بمانند.اما اگر قصد تهیه کل واژگان را ندارید یا اگرقبل آن را خریداری کرده ایدیا اینکه قبلا چاپ اول کتاب خلاصه روش ها را خریداری نمودید می توانید واژگان راهنمای مبحث۱۳ را از لینک زیر خریداری نمایید(به چاپ دوم واژگان راهنمااضافه شده است وکسانی که چاپ دوم رادارندنیاز به خریدراهنما ندارند)

کلید واژه نهایی بوده ومی توانید پرینت بگیریدبرای کسانی که قبلا خریداری نمودندنیزفایل۳۶۰۰تایی ایمیل گردید

نیاز به توضیحات اضافی نبوده همانطورکه قبلا هم از سایت واژگان تهیه نمودیدخود با کیفیت بالای کلیدواژه های آی نمادآشنا هستیدحتما قبل از خرید در سایت ثبت نام نموده تا احیانا در ارسال فایل های الحاقی دسترسی  به شما راحتتر باشد

دانلود پک کامل واژگان کلیدی رشته تاسیسات برق

کتاب کلیدواژه ویژه آزمون نظام مهندسی برق

 

اما یک نکته بسیار حائزاهمیت می باشدوآن که لطف کپی کاران ومتقلبین عزیز می باشد که همیشه شامل سایت ما بوده است.که منتظرهستند از دسترنج دیگران جهت منافع شوم شخصی خوداستفاده نمایند.وبارها هم در باب فیلم های سایت وهمچنین واژگان کلیدی شاهد آن بودیم.همانطورکه مستحضربودید وهستید ایده واژگان کلیدی ابتکارسایت آی نماد بود وعده ای سودجو اخیرا ازواژگان ما سوء استفاده نموده اند و بعضا واژگان و فیلم های ما را با قیمت بالاتر در وب و فروشگاههای نامعتبر به فروش می رسانند که همین عمل مجرمانه غیر اخلاقی وغیر شرعی و… انگیزه کار را از ما گرفته اما این حمایت شماکاربران عزیز است که آی نماد را برای ادامه کارمصمم ترمی کند.

 

 

 

 

جهت مشاوره رایگان آزمون نظام مهندسی با شماره های زیر تماس بگیرید:

مولف و مدرس برق 09129341955 (تماس تلفنی یا تلگرام)

فرم درخواست مشاوره برق

مولف و مدرس معماری 09171847882 (فقط پیام تلگرام یا واتساپ)

منابع آزمون برق

منابع آزمون نظام مهندسی اعم از فیلم و کتاب و ...

منابع معماری

منابع آزمون نظام مهندسی اعم از فیلم و کتاب و ...

کارنامه قبولی

کارنامه های قبولی داوطلبان شرکت کنننده در آزمون

تجربیات شما

انتقادات، تقدیر و نظرات مشتریان قبلی

بسته رایگان

جهت درخواست مشاوره و دانلود بسته هدیه رایگان آزمون نظام مهندسی برق عدد 2 را به شماره 90006128 پیامک نمایید

جهت تهیه منابع و کتاب های مورد نیاز به فروشگاه سایت مراجعه نمایید و به صورت انلاین اقدام به سفارش نمایید.

از داخل فروشگاه از منو بالا به تفکیک رشته های مختلف می توانید دسته بندی منابع اعم از طراحی، نظارت و اجرا را ببینید

 

می توانید در واتساپ به شماره 09189102406 در ارتباط باشید.

 

جهت مشاوره با شماره های زیر در واتساپ یا تماس در ارتباط باشید:

رشته برق : 09129341955

رشته معماری : 09171847882

 

از این لینک استفاده نمایید

 
نتایج آزمون نظام مهندسی اردیبهشت 1402 اعلام شد
کتاب وجزوات آمادگی نظام مهندسی برق
مدیر ارشد آی نماد

نتایج آزمون نظام مهندسی اسفند 1402

نتایج آزمون نظام مهندسی مهر 1402 اعلام شد لازم به ذکر است نتایج آزمون‌های موصوف پس از بررسی کامل تمامی درخواست‌های بازنگری به سوالات آزمون ارسالی از سوی شرکت‌کنندگان و..

ادامه مطلب »
وبینار رایگان حل سوالات آزمون نظام مهندسی برق اسفند1402
فیلم های نظام مهندسی برق
مدیر ارشد آی نماد

وبینار رایگان حل سوالات آزمون نظام مهندسی برق اسفند1402

وبینار رایگان حل سوالات آزمون نظام مهندسی برق اسفند1402

 فیلم پاسخ تشریحی سوال 28 آزمون نظام مهندسی طراحی برق اسفند1402 که به عنوان چالشی ترین سوال تاریخ آزمون نظام مهندسی برق می شود نام برد.

ادامه مطلب »

20 دیدگاه دربارهٔ «واژگان کلیدی راهنمای طرح واجرای تاسیسات برقی ساختمان هابه همراه کلیدواژه مبحث۱ شامل۳۶۰۰ کلیدواژه»

 1. با سلام
  آیا کلمات کلیدی راهنمای مبحث 13 توی کتاب خلاصه روشهای حل سریع مسائل در آزمون نظام مهندسی هست ؟ یا باید جداگانه تهیه شود؟
  کتاب فوق چه زمانی قابل خریداری از کتابفروشی ها می شود؟
  بابت زحماتی که برای تهیه مجموعه های آموزشی متحمل می شوید بی نهایت ممنونم.

  1. با سلام
   راهنما بایدجداگانه تهیه شود.کتاب از امروز در سراسرکشورقابل تهیه می باشد.چون تیراژ1000می باشد با ورودکتاب دراولین حدود400عددبه فروش رفت است.اگر کتاب را می خواهیدبنده لیست کتاب فروش های شرهای مختلف را در سایت خواهم گذاشت.لطفا به کتاب فروشی شهر خودمراجعه واگر کتاب نبود نام ناشر وشماره آنرا به کتاب فروشی داده تا کتاب را برای شما سفارش بدهند.نام ناشر در ابتدای کتاب که در سایت می باشد درج شده است.
   جهت خرید اینترنتی هم ازیکم مهرمی توانید از سایت سفارش دهید

 2. مهندس جان سلام، اقا من قصد تهیه کلید واژگان رو داشتم. با هاتون تماس گرفتم پرسیدم فرمودید با تهیه کتاب خلاصه روش های حل سریع نیازی به تهیه کلید واژه نیست که البته بابت کتاب خوبتون کمال تشکر رو دارم. الان داشتم لینک http://www.inamad.ir/?p=2582 رو نگاه میکردم دیدم کلید واژگانش 7000 لغتس ولی انتهای کتابی 6000 لغتس. جالب اینکه تیتر هر دو هم برای ازمون ابان ماه هست! و هیچ کدوم هم راهنمای مبحث سیزده رو نداره! چند تا خواهش داشتم:

  اول اینکه محتوی عالی سایتون خیلی در هم بر هم، یعنی ادم گیج میشه کلید واژه مبحث 13، 2 و … جداگانه به فروش میره بعد به لینک بالا بر می خوره ادم قاطی میکنه تکی بخره یا همه رو یه جا!

  دوم اینکه بالاخره کلید واژگان کامل که شامل تمامی مباحث به علاوه ر.م 13 هست کی آماده وعرضه میشه؟

  سوم اینکه این بسته کامل نظام مهندسی صرفا بررسی و ارایه نکات تست های سال پیش هست؟ یا نه بطور مثال کلیات مباحث گنگ مثل سیستمهای حریق، آنتن مرکزی (دقت کرده باشید خود انتن مرکزی یک کتاب غول لاتین داره!) و … را توضیح میده؟

  چهارم اینکه نحوه ی تهیه بسته برای همشهریتون چگونه اس؟

  1. با سلام
   کاربر گرامی
   کلیدواژگان سایت 10000 واژه است که حدود8000 قیدشده است که اگردقت کنید دقیقا قید شده حدود10000 واژه که همان واژگان که در سایت موجوداست را مانیز بدون هیچ تغییری درکتاب آوردیم این واژگان شامل تمام کلیدواژگان به جزراهنمای 13 می باشد.بسیار خوشحال هستم که کتاب مورد پسندشما واقع شده است.
   اما درمورد راهنمای مبحث13 بایدعرض کنم که اصلا نگران نباشیدواژگان روی سایت قرارگرفته است همچنین به چاپ دوم کتاب اهنما هم اضافه شده وجمعا حدود10000کلیدواژه را شامل می شود.واژگان تکی نیاز نیست آنها برای کسانی است که رشته آنها غیر برق است ومی خواهندتکی خریداری نمایند.شما اگرکتاب رادارید نیاز به خریدواژگان نیست.
   درمورد سیستم اعلام حریق وآنتن مرکزی بنده 2 فیلم که هرکدام 4قسمت می باشند تهیه نموه وکامل توضیح داد ه ام به علاوه سیستم های صوتی.این بسته آموزشی نکات تستی وروش های حل راکه خیلی از سرفصل های آن مطابق کتاب خلاصه روش ها می باشد راتحت پوشش قرارمی دهد.که اگر کتاب را داشته باشیدکاملا مشخص است.اما نکاتی در کتاب گفته شده که احتیاج به توضیح با شکل بوده که در فیلم گفته شده.بقیه مطالب هم فصل های گنگ راهنمای مبحث13 ومبحث15می باشد که با زبان ساده توضیح داده ام.وبسیاری از تست های آزمون خرداد93 نیز به عنوان نمونه همانندکتاب حل شده است.البته حل های بنده کاملا متفاوت است ومانند کتاب خلاصه روش ها نکات را به زبان ساده وقابل فهم بیان کردم.
   با سپاس

 3. سلام بنده برای آزمون خرداد 93 واژگان نظام مهندسی را تهیه کردم خواستم ببینم که آیا این واژگان تغییر کردن یا خیر؟لازم هست مجددا تهیه شوند؟ ممنونم

  1. با سلام
   درآزمون آبان 93 مبحث 1(تعاریف) هم اضافه شده است.که سایت آی نماد آنرا به همراه واژگان راهنمای مبحث13 در قالب 1670 واژه ترکیب کرده که در صورت تمایل می توانید آنرا از سایت تهیه نماییدوگرنه همان واژگان خرداد قابل استفاده خواهد بود

 4. سلام
  من واژگان کلیدی راهنمای تاسیسات برقی شما رو دانلود کردم اما نمی دانم چرا در لینک رایگان زیر با اونیکه خریداری کردم فرق می کنه یا فروش این کلیذ کلا در سایت های دیگر فرق می کند
  با تشکر

 5. با سلام . من الان واژگان کلیدی راهنمای م 13 رو خرید کردم. اما شامل حدود 1700 کلمه بود . دقت نکرده بودم که گفتید 4 روز قبل آزمون دانلود کنم. لطفا پس از تکمیل واژگان برایم ایمیل نمایید. یا بفرمایید چه زمان و چگونه نسبت به دریافت مجدد اقدام کنم.

  1. کاربر گرامی مشکلی نیست به همه کسانی که فایل را خریداری نمودند فایل نهایی واژگان به صورت رایگان ایمیل خواهدشدونیازبه اقدام از جانب شما نیست
   همکاران سایت در حال اضافه نمودن به واژگان فعلی هستند.بعضی سایت هاواژگان تکراری را هم جز تعدادواژگان حساب وعنوان می کنند تعدادواژگان بیشتری رادارند در صورتی که اگر ما بخواهیم به آن صورت محاسبه کنیم واژگان ما دوبرابرتعدادی هست که در سایت ذکر شده

 6. ممنون از پیگیری و زحمات شما….
  مطمئنا اعتماد به کار شما باعث خرید محصولات این سایت بوده. من کتاب و پکیج آموزشی را هم خریداری کردهام و از آن بسیار راضی ام .تنها چند اشکال ویرایشی در کتاب بود که مطمئنم در چاپ های بعدی برطرف خواهد شد.
  با این حال باز هم نهایت تشکر را دارم….
  همیشه پیروز باشید.

  1. با سلام
   باعث افتخاراست که توانسته ام گامی هرچندکوچک برای خدمت به مردم وپیشرفت کشورم بردارم.اشکالات تایپی اجتناب ناپذیربوده ودر چاپ های بعدی برطرف خواهدشد
   باسپاس

 7. با سلام و خسته نباشید
  راهنمای واژگان مبحث 13 را خریداری کردم . تعداد لغات ان را شمردم حدود 1700 لغت است ؟ ایا به تعداد ان تا روز ازمون اضافه می شود ؟

 8. با سلام من تازه پکیج کامل برق را خریداری کرده ام میخواستم بپرسم چگونه می توانم با سریعترین روش کتاب را مطالعه کنم. چون فکر میکنم وقت کمی دارم.مر30

  1. سلام
   با روزی 7-8 ساعت مطالعه مفید می تونید تا روزآزمون آماده بشید
   ابتدا فقط درسنامه رو بخونید وتمرین حل نکنید
   ودر دور بعدی شروع به حل تمرین با روش های کتاب کنید
   لطف کنید اصلاحات کتاب رو هم طبق سایت اعمال کنید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

enemad-logo
پیمایش به بالا