کتاب آزمون کارشناس رسمی دادگستری و قوه قضاییه

کتاب آزمون کارشناس رسمی دادگستری و قوه قضاییه

همانطور که مستحضر هستید، در سال۹۴ اولین کتاب آزمون کارشناس رسمی دادگستری برق ومکانیک  توسط انتشارات آی نماد تالیف گردید و با توجه به اینکه منابع آزمون کارشناس رسمی دادگستری برق پراکنده بوده، یک منبع جامع احساس می شد، کتاب آزمون کارشناس رسمی دادگستری و قوه قضاییه مورد استقبال بی نظیری قرار گرفت.

بعد از بازخورد و پیشنهادات و نظرات مخاطبان کتاب، در ویراست جدید کتاب تمام پیشنهادات مورد بررسی قرار گرفت و با توجه به ویراست جدید مبحث۱۳(تاسیسات الکتریکی) و مبحث۱۴(تاسیسات مکانیکی) و مبحث ۱۶(تاسیسات بهداشتی) مقررات ملی ساختمان، ویرایش کتاب لازم به نظر می رسید که به لطف خداوند کل فصول کتاب مورد بازبینی قرار گرفت و طبق ویرایش جدید مباحث مقررات ملی ساختمان ویراست شد.

بخش اول کتاب شامل درسنامه مباحث مکانیکی مشترک بین رشته تاسیسات ساختمان وبرق،ماشین و تاسیسات کارخانجات است و بخش دوم حل تشریحی و متفاوت مجموعه سوالات آزمون کارشناس رسمی تاسیسات ساختمان می باشد که سوالات آزمون کارشناس رسمی دادگستری برق رشته تاسیسات ساختمان را کاملا تحت پوشش قرار می دهد.

کتاب آزمون کارشناس رسمی دادگستری و قوه قضاییه

کتاب شامل درس نامه وسوالات استاندارد همراه با پاسخ می باشد وکلیه سرفصل های مکانیکی و برقی و مقررات پیمان را تحت پوشش قرارداده است.به این صورت که بعداز بیان درس، در انتهای هر فصل یکسری سوال تالیفی همراه با جواب جهت تسلط بیستر داوطلب به مطالب آورده شده است. که مطالعه سوالات بعداز اتمام فصل لازم و ضروری می باشد.

تنها کتاب تنها اثر موجود است که تمام مباحث مکانیکی و برقی و ماشین آلات کارخانجات و صنایع مختلف و تاسیسات صنعتی و قیمت گذاری را در یک کتاب با کیفیت مطلوب تدوین کرده است.

کتاب های موجود در بازار متاسفانه تمام سرفصل ها را ندارند و باید چندین کتاب تهیه کنید که بدون در نظر گرفتن هزینه، مطالعه آن مشکل هست.

این کتاب اولین کتاب تالیفی سوالات آزمون کارشناسان رسمی رشته تاسیسات ساختمانی می باشد که با تهیه آن می توانید بخش اعظم سوالات آزمون مذکور را پاسخ دهید. به دلیل عدم وجود منبع جامع جهت آزمون کارشناس رسمی دادگستری، آی نماد مفتخراست که توانسته همانند تالیفات قبلی، کتاب جامع و کاملی را با هدف خدمت رسانی موثر به جامعه مهندسی تقدیم نماید.

آزمون کارشناس رسمی دادگستری و قوه قضاییه

سرفصل های مکانیکی کتاب برای آزمون رشته برق، ماشین و تاسیسات کارخانجات نیز مناسب می باشد. البته برای رشته تاسیسات کارخانجات باید به مفاهیم ماشین آلات صنایع مختلف نیز مسلط بود که در یک کتاب جدا گانه  مختص آزمون کارشناس رسمی برق، ماشین و تاسیسات کارخانجات تهیه شده است

 

دانلود فهرست کتاب رشته آزمون کارشناس رسمی تاسیسات ساختمان

سعی کنید فایل صوتی مشاوره کارشناس رسمی را دانلود نمایید و همچنین در کانال پشتیبانی آزمون کارشناس رسمی عضو شوید تا بتوانید از مطالب آموزشی که در کانال قرار می گیرد استفاده نمایید.

کتاب آزمون کارشناس رسمی دادگستری و قوه قضاییه
کتاب آزمون کارشناس رسمی دادگستری و قوه قضاییه

دانلود فایل صوتی همه چیز در مورد آزمون کارشناس رسمی

سفارش کتاب آزمون کارشناس رسمی دادگستری-درس نامه(ارسال رایگان)

همچنین جهت مشاهده کتاب رشته برق ماشین و تاسیسات کارخانجات کلیک کنید

جهت تهیه  کتاب رشته برق ماشین و تاسیسات کارخانجات  کلیک نمایید

توجه داشته باشید که برای آزمون باید آخرین ویرایش مبحث ۱۳ ومبحث۱۴ و مبحث۱۵و مبحث۱۶ مقررات ملی ساختمان را نیز مطالعه نمایید.البته سهم مبحث۱۳ مقررات ملی ساختمان بسیار کمتر از مبحث ۱۴ و مبحث ۱۶ می باشد. جهت روش صحیح مطالعه به کانال تلگرامی انتشارات آی نماد مراجعه نمایید.

 

آزمون نظام مهندسی برق
آزمون نظام مهندسی برق

فهرست کتاب

آزمون نظام مهندسی برق
آزمون نظام مهندسی برق

کلید واژه ها :

کتاب آزمون کارشناس رسمی دادگستری و قوه قضاییه, جزوه کارشناس رسمی دادگستری,کتاب سوالات آزمون کارشناسان رسمی دادگستری,منابع آزمون کارشناس رسمی دادگستری,دانلود رایگان نمونه سوالات آزمون کارشناسان رسمی دادگستری رشته برق,دانلود رایگان سوالات آزمون کارشناسان رسمی دادگستری رشته تاسیسات ساختمانی,دانلود رایگان سوالات آزمون کارشناسان رسمی دادگستری رشته تاسیسات ساختمانی,سوالات آزمون کارشناس رسمی دادگستری۹۵

استوری ها:

جهت مشاوره رایگان آزمون نظام مهندسی با شماره های زیر تماس بگیرید:

مولف و مدرس برق 09129341955 (تماس تلفنی یا تلگرام)

فرم درخواست مشاوره برق

مولف و مدرس معماری 09171847882 (فقط پیام تلگرام یا واتساپ)

 
 
 

منابع آزمون برق

منابع آزمون نظام مهندسی اعم از فیلم و کتاب و ...

منابع معماری

منابع آزمون نظام مهندسی اعم از فیلم و کتاب و ...

کارنامه قبولی

کارنامه های قبولی داوطلبان شرکت کنننده در آزمون

تجربیات شما

انتقادات، تقدیر و نظرات مشتریان قبلی

بسته رایگان

درخواست مشاوره و وبینار آزمون نظام مهندسی برق را رایگان دانلود نمایید

جهت تهیه منابع و کتاب های مورد نیاز به فروشگاه سایت مراجعه نمایید و به صورت انلاین اقدام به سفارش نمایید.

از داخل فروشگاه از منو بالا به تفکیک رشته های مختلف می توانید دسته بندی منابع اعم از طراحی، نظارت و اجرا را ببینید

می توانید در واتساپ به شماره 09189102406 در ارتباط باشید.

جهت مشاوره با شماره های زیر در واتساپ یا تماس در ارتباط باشید:

رشته برق : 09129341955

رشته معماری : 09171847882

از این لینک استفاده نمایید

وبینار رایگان آمادگی آزمون نظام مهندسی برق

وبینار رایگان آمادگی آزمون نظام مهندسی برق

از وبینار رایگان آزمون نظام مهندسی دوره قبل بیش از 10 سوال مستقیم در آزمون نظام مهندسی طراحی و  نظارت نظام مهندسی برق و اجرا  تکرار شده است که این اهمیت این وبینارهای آموزشی آزمون نظام مهندسی برق آی نماد را نمایان می سازد.

ادامه مطلب »

وبینار آمادگی آزمون نظام مهندسی برق

وبینار آمادگی آزمون نظام مهندسی برق

فیلم آمادگی آزمون نظام مهندسی برق یا در اصطلاح وبینار رایگان آزمون نظام مهندسی برق که هر دوره نزدیک آزمون با هدف رسالت آموزشی و ترویج مقررات ملی ساختمان و کمک به مهندسین توسط نشر آی نماد منتشر می شود.

راز قبولی آزمون نظام مهندسی برق صرفا یادگیری مفهومی سوالات آزمون نظام مهندسی برق و تکرار و تمرین و تحلیل از زوایا مختلف می باشد. اگر بتوانید یک تست را از زوایا مختلف تحلیل نمایید قطعا با سایر سوالات احتمالی آزمون نظام مهندسی برق هیچ مشکلی نخواهید داشت.

ادامه مطلب »

فیلم آمادگی آزمون نظام مهندسی برق

فیلم آمادگی آزمون نظام مهندسی برق

فیلم آمادگی آزمون نظام مهندسی برق یا در اصطلاح وبینار رایگان آمادگی آزمون نظام مهندسی برق که هر دوره نردیک آزمون با هدف رسالت آموزشی و ترویج مقررات ملی ساختمان و کمک به مهندسین توسط نشر آی نماد منتشر می شود.

ادامه مطلب »

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
نحوه محاسبه درصد آزمون نظام مهندسی ساختمان کارگاه تست و تحویل تاسیسات برقی