کتاب آزمون کارشناس رسمی دادگستری و قوه قضاییه

کتاب آزمون کارشناس رسمی دادگستری و قوه قضاییه

همانطور که مستحضر هستید، در سال۹۴ اولین کتاب آزمون کارشناس رسمی دادگستری برق ومکانیک  توسط انتشارات آی نماد تالیف گردید و با توجه به اینکه منابع آزمون کارشناس رسمی دادگستری برق پراکنده بوده، یک منبع جامع احساس می شد، کتاب آزمون کارشناس رسمی دادگستری و قوه قضاییه مورد استقبال بی نظیری قرار گرفت.

بعد از بازخورد و پیشنهادات و نظرات مخاطبان کتاب، در ویراست جدید کتاب تمام پیشنهادات مورد بررسی قرار گرفت و با توجه به ویراست جدید مبحث۱۳(تاسیسات الکتریکی) و مبحث۱۴(تاسیسات مکانیکی) و مبحث ۱۶(تاسیسات بهداشتی) مقررات ملی ساختمان، ویرایش کتاب لازم به نظر می رسید که به لطف خداوند کل فصول کتاب مورد بازبینی قرار گرفت و طبق ویرایش جدید مباحث مقررات ملی ساختمان ویراست شد.

بخش اول کتاب شامل درسنامه مباحث مکانیکی مشترک بین رشته تاسیسات ساختمان وبرق،ماشین و تاسیسات کارخانجات است و بخش دوم حل تشریحی و متفاوت مجموعه سوالات آزمون کارشناس رسمی تاسیسات ساختمان می باشد که سوالات آزمون کارشناس رسمی دادگستری برق رشته تاسیسات ساختمان را کاملا تحت پوشش قرار می دهد.

کتاب آزمون کارشناس رسمی دادگستری و قوه قضاییه

کتاب شامل درس نامه وسوالات استاندارد همراه با پاسخ می باشد وکلیه سرفصل های مکانیکی و برقی و مقررات پیمان را تحت پوشش قرارداده است.به این صورت که بعداز بیان درس، در انتهای هر فصل یکسری سوال تالیفی همراه با جواب جهت تسلط بیستر داوطلب به مطالب آورده شده است. که مطالعه سوالات بعداز اتمام فصل لازم و ضروری می باشد.

تنها کتاب تنها اثر موجود است که تمام مباحث مکانیکی و برقی و ماشین آلات کارخانجات و صنایع مختلف و تاسیسات صنعتی و قیمت گذاری را در یک کتاب با کیفیت مطلوب تدوین کرده است.

کتاب های موجود در بازار متاسفانه تمام سرفصل ها را ندارند و باید چندین کتاب تهیه کنید که بدون در نظر گرفتن هزینه، مطالعه آن مشکل هست.

این کتاب اولین کتاب تالیفی سوالات آزمون کارشناسان رسمی رشته تاسیسات ساختمانی می باشد که با تهیه آن می توانید بخش اعظم سوالات آزمون مذکور را پاسخ دهید. به دلیل عدم وجود منبع جامع جهت آزمون کارشناس رسمی دادگستری، آی نماد مفتخراست که توانسته همانند تالیفات قبلی، کتاب جامع و کاملی را با هدف خدمت رسانی موثر به جامعه مهندسی تقدیم نماید.

آزمون کارشناس رسمی دادگستری و قوه قضاییه

سرفصل های مکانیکی کتاب برای آزمون رشته برق، ماشین و تاسیسات کارخانجات نیز مناسب می باشد. البته برای رشته تاسیسات کارخانجات باید به مفاهیم ماشین آلات صنایع مختلف نیز مسلط بود که در یک کتاب جدا گانه  مختص آزمون کارشناس رسمی برق، ماشین و تاسیسات کارخانجات تهیه شده است

 

دانلود فهرست کتاب رشته آزمون کارشناس رسمی تاسیسات ساختمان

سعی کنید فایل صوتی مشاوره کارشناس رسمی را دانلود نمایید و همچنین در کانال پشتیبانی آزمون کارشناس رسمی عضو شوید تا بتوانید از مطالب آموزشی که در کانال قرار می گیرد استفاده نمایید.

کتاب آزمون کارشناس رسمی دادگستری و قوه قضاییه
کتاب آزمون کارشناس رسمی دادگستری و قوه قضاییه

دانلود فایل صوتی همه چیز در مورد آزمون کارشناس رسمی

سفارش کتاب آزمون کارشناس رسمی دادگستری-درس نامه(ارسال رایگان)

همچنین جهت مشاهده کتاب رشته برق ماشین و تاسیسات کارخانجات کلیک کنید

جهت تهیه  کتاب رشته برق ماشین و تاسیسات کارخانجات  کلیک نمایید

توجه داشته باشید که برای آزمون باید آخرین ویرایش مبحث ۱۳ ومبحث۱۴ و مبحث۱۵و مبحث۱۶ مقررات ملی ساختمان را نیز مطالعه نمایید.البته سهم مبحث۱۳ مقررات ملی ساختمان بسیار کمتر از مبحث ۱۴ و مبحث ۱۶ می باشد. جهت روش صحیح مطالعه به کانال تلگرامی انتشارات آی نماد مراجعه نمایید.

 

آزمون نظام مهندسی برق
آزمون نظام مهندسی برق

فهرست کتاب

آزمون نظام مهندسی برق
آزمون نظام مهندسی برق

کلید واژه ها :

کتاب آزمون کارشناس رسمی دادگستری و قوه قضاییه, جزوه کارشناس رسمی دادگستری,کتاب سوالات آزمون کارشناسان رسمی دادگستری,منابع آزمون کارشناس رسمی دادگستری,دانلود رایگان نمونه سوالات آزمون کارشناسان رسمی دادگستری رشته برق,دانلود رایگان سوالات آزمون کارشناسان رسمی دادگستری رشته تاسیسات ساختمانی,دانلود رایگان سوالات آزمون کارشناسان رسمی دادگستری رشته تاسیسات ساختمانی,سوالات آزمون کارشناس رسمی دادگستری۹۵

جهت مشاوره رایگان آزمون نظام مهندسی با شماره های زیر تماس بگیرید:

مولف و مدرس برق 09129341955 (تماس تلفنی یا تلگرام)

فرم درخواست مشاوره برق

مولف و مدرس معماری 09171847882 (فقط پیام تلگرام یا واتساپ)

منابع آزمون برق

منابع آزمون نظام مهندسی اعم از فیلم و کتاب و ...

منابع معماری

منابع آزمون نظام مهندسی اعم از فیلم و کتاب و ...

کارنامه قبولی

کارنامه های قبولی داوطلبان شرکت کنننده در آزمون

تجربیات شما

انتقادات، تقدیر و نظرات مشتریان قبلی

بسته رایگان

جهت درخواست مشاوره و دانلود بسته هدیه رایگان آزمون نظام مهندسی برق عدد 2 را به شماره 90006128 پیامک نمایید

جهت تهیه منابع و کتاب های مورد نیاز به فروشگاه سایت مراجعه نمایید و به صورت انلاین اقدام به سفارش نمایید.

از داخل فروشگاه از منو بالا به تفکیک رشته های مختلف می توانید دسته بندی منابع اعم از طراحی، نظارت و اجرا را ببینید

 

می توانید در واتساپ به شماره 09189102406 در ارتباط باشید.

 

جهت مشاوره با شماره های زیر در واتساپ یا تماس در ارتباط باشید:

رشته برق : 09129341955

رشته معماری : 09171847882

 

از این لینک استفاده نمایید

 

فیلم پاسخ تشریحی آزمون نظام مهندسی نظارت برق

فیلم پاسخ تشریحی آزمون نظام مهندسی نظارت برق

در این فیلم قبولی نظام مهندسی برق، پاسخ تشریحی سوال 39 آزمون نظام مهندسی نظارت برق دی1401با موضوع زمان قطع وسایل حفاظتی در سیستم tt و سیستم tn به طور کامل تدریس می گردد.

ادامه مطلب »

فیلم پاسخ تشریحی آمادگی آزمون نظام مهندسی برق

فیلم پاسخ تشریحی آمادگی آزمون نظام مهندسی برق

فیلم پاسخ تشریحی سوال28 آزمون طراحی اسفند1402 و سوال آزمون طراحی مهر1402 نظام مهندسی برق به شرح زیر به بیان روش حل سریع و اصولی چالشی ترین سوال تاریخ نظام مهندسی برق می پردازد.

متاسفانه عدم نظارت کافی در فضای مجازی و عدم وجود شرایط اشتغال جوانان باعث بروز افراد غیرمتخصص اصطلاحا پکیج ساز و دخالت در حرفه تخصصی آموزش، نگرانی هایی را از بابت گمراهی داوطلبان ورود به حرفه مهندسی برق ایجاد نموده است.

ادامه مطلب »
نتایج آزمون نظام مهندسی اردیبهشت 1402 اعلام شد
کتاب وجزوات آمادگی نظام مهندسی برق
مدیر ارشد آی نماد

نتایج آزمون نظام مهندسی اسفند 1402

نتایج آزمون نظام مهندسی مهر 1402 اعلام شد لازم به ذکر است نتایج آزمون‌های موصوف پس از بررسی کامل تمامی درخواست‌های بازنگری به سوالات آزمون ارسالی از سوی شرکت‌کنندگان و..

ادامه مطلب »

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

enemad-logo
پیمایش به بالا