گارانتی محصولات آی نماد

تفاوت و مزیت رقابتی خدمات آی نماد در چیست؟

گارانتی طلایی آی نماد

جزییات ضمانت نامه محصولات

Group 11 Copy

گارانتی مشابهت و تطابق سوالات با منابع

گارانتی مشابهت و تطابق سوالات با منابع: طبق بازخورد مشتریان و جلسات آنلاین که دقیقا روز آزمون برگزار می شود، با مشابهت بالای 90درصد سوالات جدید قبلا در کلاس ها و منابع حل شده اندو ما دقیقا بعد آزمون با تصویر کاملا مستند آن را ارائه می دهیم تا داوطلب مقایسه نماید.(توجه داشته باشید ما شماره صفحه کذایی ارسال نمی کنیم، دقیقا متن سوال و متن منابع را در کنار هم جهت مقایسه ارائه می دهیم).

Group 13 Copy

گارانتی واقعی کیفیت

گارانتی واقعی کیفیت: آزمون نظام مهندسی تخصص ماست و تمام تلاش ما ارائه محتوی با کیفیت می باشد و این مهم را تضمین می کنیم، در صورتی که کیفیت محصولات مغایر با توضیحات سایت بود و محتوی ضعیف و بی کیفیت باشد تا زمان مشخص شده در سایت می توانید محصول را عودت و کل مبلغ خود را پس بگیرید. توجه1: انصراف از خرید بدون دلیل موجه و ایراد فنی در محصول قابل قبول نیست(به تشخیص کارشناس). توجه2: فیلم ها دارای لایسنس بوده و بعد از فعال سازی و تغییر لایسنس پلتفرم پخش کننده، گارانتی ابطال خواهد شد.

Group 17

گارانتی سلامت فیزیکی

1- گارانتی سلامت فیزیکی: تمام محصولاتی که از آی نماد به صورت آنلاین تهیه می شوند به مدت24 ساعت بعد تحویل پستی یا فعال سازی فیلم ها و یا یک هفته بعد از ثبت سفارش(هر کدام زودتر فرا رسد) ضمانت واقعی کتبی دارند و بعد از خرید بلافاصله ضمانت نامه آنلاین صادر می گردد.

Group 21

رتبه1 آمار قبولی

رتبه1 آمار قبولی:  به استناد کارنامه های قبولی دریافتی از داوطلبان، از سال1391هر دوره رتبه1 کشور هستیم، می توانید رتبه های برتر را از بخش کارنامه های قبولی ببینید.

Group 20

گروه پشتیبانی

گروه پشتیبانی: گروه تلگرامی عمومی برای رفع اشکال و پرسش و پاسخ دایر و همچنین برای شرکت کنندگان در دوره گروه VIP برق خواهیم داشت تا تمام داوطلبان و مخاطبان با هم در ارتباط باشند و نظرات خود را به اشتراک بگذارند.

content icon new

گارانتی آپدیت

گارانتی آپدیت: برای اولین بار در کشور تمام کتاب ها یک صفحه اینترنتی مخصوص به خود دارند که لینک آن در ابتدای هر کتاب درج شده است و اگر محتوی کتاب آپدیت گردد یا اضافات و اصلاحات احتمالی داشته باشد، به مدت یک دوره و تا روز آزمون درآن صفحه براحتی در اختیار داوطلب خواهد بود.

آزمون نظام مهندسی برق آی نماد

با قدمت و تجربه برتر

اولین موسسه آزمون نظام مهندسی کشور

تفاوت و مزیت رقابتی خدمات آی نماد در چیست؟

1- گارانتی سلامت فیزیکی:

تمام محصولاتی که از آی نماد به صورت آنلاین تهیه می شوند به مدت24 ساعت بعد تحویل پستی یا فعال سازی فیلم ها و یا یک هفته بعد از ثبت سفارش(هر کدام زودتر فرا رسد) ضمانت واقعی کتبی دارند و بعد از خرید بلافاصله ضمانت نامه آنلاین صادر می گردد.

2-گارانتی واقعی کیفیت:

آزمون نظام مهندسی تخصص ماست و تمام تلاش ما ارائه محتوی با کیفیت می باشد و این مهم را تضمین می کنیم، در صورتی که کیفیت محصولات مغایر با توضیحات سایت بود و محتوی ضعیف و بی کیفیت باشد تا زمان مشخص شده در سایت می توانید محصول را عودت و کل مبلغ خود را پس بگیرید.

توجه1: انصراف از خرید بدون دلیل موجه و ایراد فنی در محصول قابل قبول نیست(به تشخیص کارشناس).

توجه2: فیلم ها دارای لایسنس بوده و بعد از فعال سازی و تغییر لایسنس پلتفرم پخش کننده، گارانتی ابطال خواهد شد.

3- گارانتی آپدیت:

برای اولین بار در کشور تمام کتاب ها یک صفحه اینترنتی مخصوص به خود دارند که لینک آن در ابتدای هر کتاب درج شده است و اگر محتوی کتاب آپدیت گردد یا اضافات و اصلاحات احتمالی داشته باشد، به مدت یک دوره و تا روز آزمون درآن صفحه براحتی در اختیار داوطلب خواهد بود.

4- گارانتی مشابهت و تطابق سوالات با منابع:

طبق بازخورد مشتریان و جلسات آنلاین که دقیقا روز آزمون برگزار می شود، با مشابهت بالای 90درصد سوالات جدید قبلا در کلاس ها و منابع حل شده اندو ما دقیقا بعد آزمون با تصویر کاملا مستند آن را ارائه می دهیم تا داوطلب مقایسه نماید.(توجه داشته باشید ما شماره صفحه کذایی ارسال نمی کنیم، دقیقا متن سوال و متن منابع را در کنار هم جهت مقایسه ارائه می دهیم).

5- گروه پشتیبانی:

گروه تلگرامی عمومی برای رفع اشکال و پرسش و پاسخ دایر و همچنین برای شرکت کنندگان در دوره گروه VIP برق خواهیم داشت تا تمام داوطلبان و مخاطبان با هم در ارتباط باشند و نظرات خود را به اشتراک بگذارند.

6-رتبه1 آمار قبولی: 

به استناد کارنامه های قبولی دریافتی از داوطلبان، از سال1391هر دوره رتبه1 کشور هستیم، می توانید رتبه های برتر را از بخش کارنامه های قبولی ببینید.

مشاهده کارنامه های قبولی

7- رضایت از خدمات و محصولات:

بعد از 7 روز از خرید لینک نظر سنجی برای مشتری پیامک می شود، تمام محصولات امکان درج نظر(مثبت و منفی)داشته و مخاطب می تواند بعد استفاده نظرات خود را برای کمک به انتخاب بهتر بقیه درج نماید. همچنین ویدئو های ارسالی مشتریان از لینک زیر قابل دسترس خواهد بود

مشاهده صفحه بازخورد ها و صدای مشتری

8- قدمت و سابقه بالا:

تجربه و خدمت مخصوصا در امور خدماتی نشان از تخصص لازم در این زمینه هست، آی نماد اولین و تنها موسسه در کشور می باشد که از سال 1391 غیر رسمی و از سال 1393 رسما در حوزه آزمون نظام مهندسی فعالیت می نماید، جهت اثبات این ادعا نماد اعتماد الکترونیکی ما را ببینید.

مشاهده نماد اعتماد الکترونیکی

9- آموزش رایگان:

وبینار، کلیپ، پادکست و فیلم های آموزشی رایگان که همگی در سایت و همچنین آی نماد TV قابل دسترس بوده و وجه تمایز آی نماد می باشد

مشاهده آی نماد TV

10- پشتیبانی واقعی بعد قبولی:

تمام مهندسینی که در آزمون نظام مهندسی قبول شوند در گروه تلگرامی ویژه قبول شدگان عضو شده و تمام جزییات و مراحل اداری اخد پروانه اشتغال به کار مهندسی و همچنین سوالات نظارت عملی و گرفتن پروژه و گزارش نویسی بعد قبولی را رایگان  در دسترس خواهند داشت.

 
 
 
 
 

چرا آی نماد فرق داره

معرفی منابع در آزمون نظام مهندسی برق
enemad-logo
پیمایش به بالا