شنبه 5 / 1 / 02

آی نماد

 

 My alt text  سامانه جامع آموزش مجازی LMS 

برای شرکت در دوره قبولی آزمون نظام مهندسی برق آی نماد کافیست از انتهای صفحه روی گزینه ثبت نام کلیک نموده و پس از پرداخت مبلغ شهریه وارد بخش تکالیف شده و دوره را شروع نمایید. اگر قبلا ثبت نام نمودید کافیست روی گزینه "ورود به سیستم" کلیک کنید

مبلغ دوره انتهای صفحه قابل مشاهده است.

دوره جامع تحت وب

آموزش فوق حرفه‌ای تحلیل و بررسی کاملا مفهومی مطالب، نکات و سوالات چالشی و احتمالی آزمون نظام مهندسی برق

بزرگ ترین رویداد آزمون نظام مهندسی کشور - کلاس آنلاین آفلاین(ترکیبی)

خودتان را فریب ندهید!‌ بدون مطالعه مفومی و تسلط کامل بر مسائل و محتوی و یادگیری مهارت تست زنی، با بهترین منابع هم نمی توان در آزمون قبول شد!
 یک‌بار برای همیشه از شر آزمون نظام مهندسی و سوالات ناامیدکننده خلاص شوید!

تصور کنید سر جلسه آزمون در حالی که بقیه غرق در پاسخ به سوالات سردرگم و گیج مبهوت و متحیر ماندند، اما شما با خیال راحت با سرعت تمام یک یک سوالات را پاسخ می دهید. برتری شما آموزش جامع مفهومی و انحصاری می باشد که بقیه از داشتن آن محروم بوده اند.

مدیریت زمان و سرعت عمل در تست زنی بیشتر یک مهارت است و لازم است برای تسلط بر آن, علاوه بر شنیدن مطالب علمی، کارهای بیشتر انجام بدهید!

 بر جادوی محتوی و نکات آزمون مسلط شوید تا سرجلسه آزمون تک تک کلید سوالات به شما چشمک بزند
با کسب مهارت تست زنی، مدیریت زمان و آموزش مفهومی و صحیح، خاص باشید و بدرخشید!
 
آشنایی با سوالات و تحلیل از زوایا مختلف و حل تست های تالیفی چالشی، ترفندها و رازهای مدیریت زمان مهارتی ضروری برای موفقیت هر نوع آزمون چند گزینه ای می باشد! بسیاری از مهندسان و داوطلبان حتی با اصول تست زنی و مدیریت زمان آشنا نیستند!

شاید فاصله شما با قبولی فقط یک انتخاب صحیح باشد!

مشاهده نمونه کلاس:

 این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

1. داوطلبان آزمون نظام مهندسی نظارت برق

2. داوطلبان آزمون نظام مهندسی طراحی برق

3. داوطلبان آزمون نظام مهندسی اجرا برق

که حتی قبلا کلاس آموزشی رفتند، دوره یا فیلم های آموزشی گرفتند، اما می‌خواهند اثربخشی مطالعه و مهارت تست زنی خود را چند برابر کنند.

در این دوره تخصصی، به شما آموزش می‌دهیم چگونه به سوالات چالشی پاسخ دهید، سلیقه طراح در طرح سوالات چگونه است، چگونه تست بزنید تا بلافاصله باعث موفقیت شود. مطالب این دوره آموزشی برای تک تک داوطلبان آزمون نظام مهندسی مفید است.

چه کسانی مجاز نیستند در این دوره ثبت نام کنند؟

پکیج فروشان فضای مجازی، مدرسان مرتبط با آزمون نظام مهندسی برق

افرادی که با هویت غیر واقعی در دوره ثبت نام کنند و مشخصات غیرواقعی ارسال کنند. لذا برای جلوگیری از حضور افراد غیر مرتبط، دانش پذیر موظف است تصویر کارت ملی خود را در سامانه ارسال نماید(اگر با این مورد مشکل دارید ثبت نام نکنید)

مزایا :

مهندسان برای پیشرفت به سه عامل نیاز دارند: منابع، مهارت و مدیریت زمان در تست زنی

  در این دوره ایده‌های جدیدی برای بهبود مهارت، بررسی تک تک سوالات مهم و پرتکرار از زوایا مختلف و آشنایی با روش های مدیریت زمان و… ارائه می‌دهیم.

همچنین استراتژی‌هایی برای رشد سریع‌تر و مدیریت زمان مطرح می‌کنیم. در همایش بعد از بررسی هر سوال پرتکرار، برای تمام شرکت‌کنندگان سوالات چالشی تعریف می‌کنیم که باعث می‌شود انگیره بگیرند و یک کار عملی ارزشمند انجام بدهند، در نهایت آن سوال را به صورت تشریحی حل می کنیم.

می دانید چه چیزی باعث می شود مهندسان در آزمون نظام مهندسی قبول شوند؟ جوابش یک جمله کوتاه است! آموزش صحیح، اصولی، تسلط به سوالات و تحلیل از زوایا مختلف و در آخر مهارت تست زنی!

نوع ارائه: ترکیب آفلاین و نلاین به صورت پاور پویینت

تعداد جلسات: یک جلسه طراحی و یک جلسه نظارت اجرا

مدت کل جلسه آفلاین: 52 جلسه پارت آموزشی متوسط هر کدام 1 تا 2 ساعت به اضافه پارت های تکمیلی

مدت جلسه آنلاین: 22 جلسه به اضافه آزمون های آزمایشی و رفع اشکال نزدیک آزمون

تاریخ شروع دوره:  به محض ثبت نام

مخاطب: مهندسان و داوطلبان آزمون نظام مهندسی برق

سطح: مقدماتی تا پیشرفته

پیش‌نیاز: داشتن انگیزه جهت قبولی، در این صورت منتظر شنیدن مطالب جدید و کاربردی زیادی باشید!

آدرس: سامانه lms

شرایط انصراف: تا 24 ساعت بعد ازفعال سازی فیلم یا ثبت نام

 

چه مطالب جدیدی ارائه خواهد شد:

 در این دوره ضمن اشاره به منابع اصلی، مطالب جدید زیادی ارائه خواهد شد که می‌تواند شما را از یک داوطلب مبتدی یا حتی خوب، به داوطلب حرفه‌ای تبدیل کند.

بررسی سوالات مهم و پرتکرار چند دوره اخیر از زوایا مختلف و همزمان با آن حل سوال تالیفی مرتبط با آن

علم ساده‌سازی محتوا و روش‌های پیشرفته انجام آن، آشنایی با فرایند طرح تست های آزمون نظام مهندسی

سوالات نکته دار و احتمالی و چالشی آزمون نظام مهندسی برق

تدریس کامل مبحث13 مقررات ملی ساختمان

آیا جزوه ارائه خواهد شد: خیر

آیا فیلم ارائه خواهد شد: 

ارائه فیلم دوره به داوطلب برای مشاهده در گوشی اندروید یا سیستم تا آزمون

تعهدات دانش پذیر در قبال موسسه؟

دانش پذیر در صورت قبولی، کارنامه خود را ارسال کند و این اختیار را به موسسه می دهد که کارنامه او با حفظ کامل حریم خصوصی در سایت جز قبول شدگان درج نماید.

 تذکر: برای استفاده از مطالب این دوره آموزشی لازم است با هویت و مشخصات واقعی خودتان ثبت نام نمایید. این دوره فقط برای استفاده شخصی شما می باشد. هرگونه انتشار مطالب این دوره در فضای مجازی و غیره، پیگرد قانونی دارد. درصورت نقض قوانین، دسترسی به دوره قطع خواهد شد و اقدام قانونی انجام خواهد شد. تمام آموزش‌ها مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران است و فقط از سایت‌ها، سرویس‌ها و روش‌های قانونی و مورد تایید استفاده می‌شود.

از اینجا بازخورد دانش پذیران قبلی دوره را مشاهده نمایید 

کارنامه های قبولی دانش پذیران را ببینید  

 

  •  سریع ترین و بهترین حالت ثبت نام  آنلاین می باشد، اگر آنلاین مشکل است، جهت ثبت نام لطفا مبلغ مربوطه را به شماره حساب زیر واریز نموده و سپس مشخصات خود را به شماره 09189102406 در واتساپ ارسال نمایید تا دستی برای شما ثبت نام نمایند

6037997213473383 بانک ملی به نام مرتضی رضایی

جهت طراحی یا نظارت یا اجرا تنها: 3 میلیون تومان که تا 1 مهر ماه1401 مبلغ 1 میلیون تومان تخفیف خواهیم داشت که با کسر تخفیف 2 میلیون تومان می باشد.

جهت نظارت طراحی با هم یا در کنار اجرا : 3500 هزار تومان که تا 1 مهر ماه1401 مبلغ 500هزار تومان تخفیف خواهیم داشت که با کسر تخفیف 3 میلیون تومان می باشد..

مشخصات ارسالی: نام کامل، نام پدر، تاریخ تولد، کد ملی، آدرس کامل با کدپستی، شماره موبایل، تلفن ثابت، طراحی یا نظارت یا اجرا

 

جهت  ثبت نام دوره آمادگی آزمون نظام مهندسی برق کلیک نمایید  

 


Powered by Nomra 3.2 : Learning Management System