کتاب حل تشریحی آزمون اردیبهشت۹۷ نظام مهندسی برق

کتاب حل تشریحی آزمون اردیبهشت۹۷ نظام مهندسی برق

پیوست کتاب حل طلایی مجموعه سوالات نظام مهندسی برق(طراحی ونظارت)

حل کاملا متفاوت و تشریحی با روش های کتاب خلاصه روش ها همراه با حل کاملا تشریحی، علمی و سریع سوالات.

با توجه به نکته دار بودن سوالات آزمون اردیبهشت ۹۷، تاکنون کتاب کامل و جامعی جهت حل سوالات آزمون نظام مهندسی اردیبهشت۹۷ تالیف نشده است. خیلی از داوطلبان معمولا به خاطر یک یا دو سوال از موفقیت بازمی مانند.

متاسفانه اکثر مهندسین و به حل های تشریحی اینترنتی که با اهداف تبلیغات در فضای مجازی منتشر می شوند و بخش اعظمی از سوالات را اشتباه حل کرده اند، اکتفا می گنند و در نهایت سرجلسه آزمون متوجه می شوند مسیر را نادرست رفتند که دیگر راه بازگشتی نیست و دیر شده است.

البته با توجه به نکته دار بودن و سوالات فوق العاده مفهومی و مشکلی که مخصوصا در آزمون طراحی برق اردیبهشت۹۷ داشتیم، هیچ موسسه ای قادر به نشر کلید و کتاب حل تشریحی نشد و آی نماد اولین موسسه ای در کشور بود که اقدام به نشر کلید آزمون طراحی برق نمود و هم اکنون اولین کتاب حل تشریحی نیز به همت گروه آموزشی موسسه آی نماد چاپ و منتشر می گردد.

 

این کتاب کاملا به صورت علمی وبه روش تشریحی و راه حل های تستی اقدام به حل سوالات نکته دار و جدید آزمون اردیبهشت۹۷ نموده است. تفاوت منابع آی نماد را فقط با مقایسه و تطبیق با منابع مشابه می توانید دریابید.

توضیحات:

کامل ترین و بروز ترین منابع آزمون طراحی برق و آزمون نظارت برق نظام مهندسی را از آی نماد بخواهید.

ویژگی های کتاب حل تشریحی اردیبهشت۹۷ آزمون نظام مهندسی برق

توجه:  اگر کتاب حل طلایی را خرید کردید دیگر نیازی به سفارش این کتاب نیست، چون به همراه کتاب حل طلایی این کتاب نیز به رایگان ارسال می شود

 

ویژگی متمایز این کتاب متن ساده ونزدیک به زبان مخاطبان و همچنین روشهای ابداعی در حل  درست و صحیح تست ها و مسائل  می‌باشد. علاوه برحل سوالات اردیبهشت۹۷(طراحی و نظارت)، سوالات آزمون آزمایشی آی نماد که هر دوره توسط آی نماد برگزار می شود در این کتاب حل شده است. این کتاب به‌ صورت روزانه از طریق سایت و مسنجر تلگرام پشتیبانی می‌شود.

 

کتاب فوق علاوه بر حل تشریحی وسریع، یک درس نامه آموزشی جهت آزمون نظام مهندسی برق می باشد. اگر به دنبال حل تشریحی نظام مهندسی برق هستید، در انتخاب منابع آی نماد شک نکنید. از آذرماه۹۲ رتبه اول قبولی و جامعه آماری متعلق به آی نماد می باشد و این مهم فقط با تکیه بر منابع قوی آموزشی حاصل شده است.

 

یکی از موارد تاثیر گذار در موفقیت انتخاب صحیح و درست منبع آموزشی می باشد، لذا در انتخاب منبع کمک آموزشی خوب دقت کرده و درست تحقیق کنید.

 

همچنین سه جلد کتاب دیگر توسط همین مؤلف تحت عنوان ” خلاصه روش‌های حل سریع مسائل در آزمون نظام‌مهندسی برق” درس‌نامه‌ای قوی جهت آزمون و کامل‌ترین کتاب واژگان کلیدی تحت عنوان ” کلید واژگان طلایی آزمون نظام‌مهندسی برق” نزدیک ۳۰۰۰۰ کلیدواژه شامل تمام مباحث ازجمله راهنمای مبحث۱۳ و نشریه دوجلدی ۱۱۰ و همچنین کتاب دیگری تحت عنوان ” راهنمای تحلیلی، تصویری مبحث۱۳” نیز به چاپ رسیده است.

که می‌توانید از سایت آی نماد تهیه نمایید.

نکته مهم اینکه حتماً یک هفته مانده به آزمون تست‌های تألیفی حل نموده و درآزمون‌های آزمایشی شرکت نمایید تا نحوه صحیح مدیریت زمان و تست‌زنی را تمرین کرده و پی به نقاط ضعف خود ببرید. در صورت لزوم می‌توانید در آزمون‌های آزمایشی آی نمادکه در استان تهران وتمام استان های کشور برگزار می‌گردد شرکت نمایید .

کتاب حل تشریحی آزمون اردیبهشت۹۷ نظام مهندسی برق
کتاب حل تشریحی آزمون اردیبهشت۹۷ نظام مهندسی برق

جهت تبادل نظرورفع اشکال جمعی می توانید درگروه تلگرامی پرسش وپاسخ آی نماد (باارسال درخواست به شماره۰۹۱۲۹۳۴۱۹۵۵درمسنجرتلگرام) و همچنین کانال تلگرامی آی نماد بالینک زیرعضو شوید.

 

بهترین حالت خریدآنلاین واینترنتی می باشد، اما اگر تمایلی به خرید اینترنتی ندارید، مبلغ کتاب را با یکی از روش های گفته شده درراهنمای خرید(سربرگ سایت ) واریزوآدرس را همراه با کد پستی ونام تحویل گیرنده اعلام نمایید.

 

توجه: جهت پرسش وپاسخ ورفع اشکال، می توانید در گروه تلگرامی آی نماد عضو شوید. جهت عضویت شماره۰۹۱۲۹۳۴۱۹۵۵ را ذخیره ودر تلگرام با ذکر نام ونام شهر درخواست عضویت دهید.

برای سفارش کتاب و ارسال رایگان به سراسر کشور کلیک کنید

جهت عضویت درکانال تلگرام کلیک نمایید

مشاوره تخصصی ۰۹۱۲۹۳۴۱۹۵۵

قیمت پشت جلد:  ۱۵۰۰۰۰تومان

قیمت خرید آنلاین  ۱۵۰۰۰تومان با تخفیف ارسال رایگان

جهت مشاهده کارنامه های قبولی آی نماد کلیک کنید

کتاب حل تشریحی آزمون اردیبهشت۹۷ نظام مهندسی برق
کتاب حل تشریحی آزمون اردیبهشت۹۷ نظام مهندسی برق

کلمات کلیدی :

کتاب حل تشریحی آزمون اردیبهشت۹۷ نظام مهندسی برق, حل تشریحی آزمون طراحی برق اردیبهشت۹۷, منابع آزمون طراحی برق, دانلود حل تشریحی سوالات آزمون طراحی اردیبهشت۹۷

آزمون نظام مهندسی برق
آزمون نظام مهندسی برق

اعتراض به آزمون نظام مهندسی برق شهریور 1401

دانلود فیلم بررسی سوالات آزمون نظام مهندسی برق شهریور 1401 نظارت و طراحی

کلید رسمی آزمون نظام مهندسی برق شهریور ۱۴۰۱

ویدئو رایگان آسانسور دوبلکس آزمون نظام مهندسی برق

تحلیل برق گرفتگی در استخر و آب نما تاسیسات برقی در آزمون نظام مهندسی برق

جهت مشاوره رایگان آزمون نظام مهندسی با شماره های زیر تماس بگیرید:

مولف و مدرس برق 09129341955 (تماس تلفنی یا تلگرام)

فرم درخواست مشاوره برق

مولف و مدرس معماری 09171847882 (فقط پیام تلگرام یا واتساپ)

منابع آزمون برق

منابع آزمون نظام مهندسی اعم از فیلم و کتاب و ...

منابع معماری

منابع آزمون نظام مهندسی اعم از فیلم و کتاب و ...

کارنامه قبولی

کارنامه های قبولی داوطلبان شرکت کنننده در آزمون

تجربیات شما

انتقادات، تقدیر و نظرات مشتریان قبلی

بسته رایگان

جهت درخواست مشاوره و دانلود بسته هدیه رایگان آزمون نظام مهندسی برق عدد 2 را به شماره 90006128 پیامک نمایید

جهت تهیه منابع و کتاب های مورد نیاز به فروشگاه سایت مراجعه نمایید و به صورت انلاین اقدام به سفارش نمایید.

از داخل فروشگاه از منو بالا به تفکیک رشته های مختلف می توانید دسته بندی منابع اعم از طراحی، نظارت و اجرا را ببینید

 

می توانید در واتساپ به شماره 09189102406 در ارتباط باشید.

 

جهت مشاوره با شماره های زیر در واتساپ یا تماس در ارتباط باشید:

رشته برق : 09129341955

رشته معماری : 09171847882

 

از این لینک استفاده نمایید

 

وبینار رایگان آزمون نظام مهندسی برق

وبینار رایگان آزمون نظام مهندسی برق
وبینار آموزشی ویژه مهندسان برق نظام مهندسی با سبک تدریس مفهومی سوالات چالشی و مهم آزمون نظام مهندسی نظارت و آزمون نظام مهندسی طراحی برق می پردازد.

ادامه مطلب »

وبینار رایگان آزمون نظام مهندسی برق

وبینار رایگان آزمون نظام مهندسی برق
وبینار آموزشی ویژه مهندسان برق نظام مهندسی با سبک تدریس مفهومی سوالات چالشی و مهم آزمون نظام مهندسی نظارت و آزمون نظام مهندسی طراحی برق می پردازد.

ادامه مطلب »

همایش دوپینگ آزمون نظام مهندسی برق

همایش دوپینگ آزمون نظام مهندسی برق

همایش دوپینگ آزمون نظام مهندسی طراحی و نظارت و اجرا تاسیسات برق یک کلاس آنلاین فشرده همراه با سوالات تالیفی و چالشی و احتمالی آزمون ورود به حرفه مهندسان می باشد. البته ناگفته نماند جلسات  این دوره آمادگی نظام مهندسی برق هر جلسه ضبط شده و فیلم آن در اختیار دانش پذیران و داوطلبان آزمون نظام مهندسی قرار خواهد گرفت.

ادامه مطلب »

همایش سوالات احتمالی آزمون نظام مهندسی برق

همایش سوالات احتمالی آزمون نظام مهندسی برق

در همایش سوالات احتمالی آزمون نظام مهندسی برق و در فیلم آمادگی آزمون نظام مهندسی برق زیر، مطابقت بالای 90 درصدی سوالات آزمون نظام مهندسی نظارت برق اسفند 1402 را با منابع نظام مهندسی برق نشر آی نماد را ملاحظه می نمایید.

از سوالات آزمون نظارت اسفند 1402 برق تعداد 23 سوال با مشابهت بعضا 100 درصدی طرح شده بود که داوطلبان آزمون نظام مهندسی را کاملا بی نیاز نموده بود.

ادامه مطلب »

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

enemad-logo
پیمایش به بالا