آزمون نظام مهندسی برق

آزمون نظام مهندسی برق چیست؟

آزمون نظام مهندسی برق اخیرا کاملا مفهومی شده است و بیشتر داوطلبان نمی توانند به سوالات  نظام مهندسی برق پاسخ دهند. ما در آی نماد با ارائه منابع و آموزش های کاملا مفهومی به شما دید عملی می دهیم.

 در نتیجه آمادگی پاسخ به هر نوع سوال را خواهید داشت و از طراح جلوتر خواهید بود.

آزمون نظام مهندسی برق یکی از رشته هایی هست که آی نماد به صورت تخصصی در آن فعالیت دارد, داوطلب گرامی این صفحه مخصوص آزمون طراحی، نظارت و اجرا نظام مهندسی تاسیسات برقی می باشد، برای شروع ابتدا از قسمت فوق فیلم مشاوره منابع آزمون نظام مهندسی برق را مشاهده نمایید، سپس کمی پایین تر از منو منابع آزمون نظام مهندسی برق می توانید آخرین تغییرات منابع آزمون نظام مهندسی برق را ببینید و کتاب های مورد نیاز آزمون نظام مهندسی تاسیسات برق را ببینید.

چرا مهندسین آی نماد را انتخاب می کنند؟

کارنامه های قبولی

صد ها کارنامه از سال 92 تا آخرین آزمون
رتبه اول قبولی از سال 93 تا 1402
  • رتبه 1# آزمون های 92 تا 1401
  • کارنامه های ارسالی مهندسین
  • منابع استفاده شده آی نماد
  • بالاترین درصد کشور 94%
چرا آی نماد؟

ویدئو های بازخورد مشتریان

کاملا مستند به روایت ویدئو ارسالی شما
رضایت مشتریان اعتماد سازی
  • رضایت از دوره
  • رضایت از کتاب ها
  • رضایت از منابع آموزشی
  • رضایت از پشتیبانی
چرا آی نماد؟

در آی نماد می دانیم که شما از آن دسته افرادی هستید که می خواهید با قبولی در آزمون نظام مهندسی جایگاه اجتماعی عالی کسب کنید و از مزایا آن از جمله کسب درآمد بهره مند شوید.

برای این کار لازم است که در آزمون ورود به حرفه مهندسان شرکت کنید، برای قبولی در آزمون نظام مهندسی نیاز به منابع آزمون نظام مهندسی دارید که با تکیه بر آن براحتی آزمون نظام مهندسی را قبول شوید. اما مشکل اینجاست که سوالات آزمون نظام مهندسی با مطالبی که در دانشگاه خواندید کاملا فرق می کند و این باعث می شود با اطلاعات قبلی نتوانید آزمون را قبول شوید و حس ناامیدی داشته باشید.

ما باور داریم قبولی در آزمون نظام مهندسی غیر ممکن نیست و با دانستن روش قبولی در آزمون و اگر بخواهیم آن را راز قبولی در آزمون نظام مهندسی بنامیم، براحتی می توان از عهده آن برآمد. ما متوجه هستیم که الان شما سردرگم هستید و جستجو در سایت های مختلف شما را سردرگم تر کرده و عملا نمی توانید انتخاب درستی داشته باشید.

به همین خاطر است که ما موسسه آی نماد را تاسیس نمودیم تا به صورت تخصصی به نشر منابع آزمون نظام مهندسی بپردازیم. نحوه کار ما به این صورت است که با ارائه کتاب های آزمون نظام مهندسی و همچنین فیلم و بسته های آموزشی آزمون نظام مهندسی راه را برای شما هموارتر نماییم، برای شروع سه مرحله ساده زیر را طی نمایید:

مرحله یک: ابتدا با مراجعه به قسمت بالا فیلم مشاوره را ببینید.

مرحله دوم: منابع مورد نیاز را با توجه به بودجه و شرایط اختصاصی خود انتخاب نمایید

مرحله سوم: از فروشگاه سایت منابع را تهیه کنید تا برای شما ارسال شود، سپس براحتی شروع به مطالعه نمایید.

اصلا نگران نباشید، هر جا سوالی بود می توانید با ما در میان بگذارید، سوالات درسی در گروه تلگرامی پاسخ داده می شود، جهت عضویت در گروه تلگرامی پرسش و پاسخ آی نماد به شماره 09189102406 در تلگرام @inamadir درخواست دهید.

حتی سیستم تیکت برای پیگیری و پشتیبانی 24 ساعته داریم. تمام محصولات دارای گارانتی معتبر هستند که هیچ دغدغه قبلی نداشته باشید، اگر مطابق با نیاز شما نبود کافی است تقاضا بدهید تا مبلغ پرداختی شما عودت گردد.

به این ترتیب از سردرگمی کاملا نجات پیدا کرده و از هدر رفتن وقت، سرمایه و انرژی جلوگیری خواهید کرد و در عین حال به هدف نهایی خود که قبولی در آزمون نظام مهندسی و اخذ پروانه اشتغال به کار مهندسی هست خواهید رسید.

شرح مرحله دوم: اگر اطلاعاتی از آزمون نداری، حتما قبلش مشاوره شوید، منابع آزمون نظام مهندسی اعم از فیلم و کتاب و … از این بخش قابل مشاهده است. جهت مشاهده کامل لیست منابع روی گزینه زیر کلیک کنید:

شرح مرحله سوم: جهت تهیه منابع آموزشی روی گزینه زیر کلیک کنید:

صلاحیت مورد نظرت رو انتخاب کن…

دوره آنلاین و آفلاینآزمون نظام مهندسی برق

روز های باقیمانده تا آزمون نظام مهندسی برق

روزها
ساعت‌
دقیقه
روز آزمون نظام مهندسی فرا رسیده

بسته رایگان آزمون نظام مهندسی برق

جدیدترین مطالب آموزشی

تمام مقالات آموزشی، اخبار و پست های جدید مرتبط با آزمون نظام مهندسی برق در بخش زیر قرار می گیرند :

از کلیدواژه طلایی آزمون نظام مهندسی چگونه استفاده کنیم؟

از کلیدواژه طلایی آزمون نظام مهندسی چگونه استفاده کنیم؟

کتاب کلیدواژه رشته تأسیسات برقی با توجه به آخرین تغییرات مباحث22 گانه با تمام دقت و تلاش، استخراج‌شده است که دیگر از بابت سوال های تستی که از مباحث کتاب‌های مقررات ملی مطرح می‌باشد بدون مطالعه منابع بتوانید در کمترین زمان به صفحه مربوطه هدایت شوید. روش واژگان کلیدی روش ابداعی وجدید می‌باشد و کمک بسیاری از بابت صرفه‌جویی در زمان خواهد کرد.

ادامه مطلب »
مدیریت زمان در آزمون نظام مهندسی برق 8 نکته تخصصی
فیلم های نظام مهندسی برق
مدیر ارشد آی نماد

مدیریت زمان در آزمون نظام مهندسی برق 8 نکته تخصصی

مدیریت زمان در آزمون نظام مهندسی برق 8 نکته تخصصی
چگونه زمان خود را در آزمون نظام مهندسی مدیریت کنیم: 8 نکته تخصصی تست های زمان بندی شده می توانند اعصاب خردکن باشند، اما اگر زمان خود را عاقلانه مدیریت کنید، می توانید بهترین امتیاز ممکن را کسب کنید، حتی اگر برای پاسخ به تک تک سوالات وقت نداشته باشید. چند دقیقه بیشتر برای برنامه ریزی از قبل اختصاص دهید تا از زمان خود نهایت استفاده را ببرید و بهترین کار را در امتحان خود انجام دهید. ما نکات و ترفندهایی را برای کمک به موفقیت شما جمع آوری کرده ایم، از نحوه آماده شدن برای آزمون نظام مهندسی گرفته تا نحوه مدیریت زمان سر جلسه آزمون!

ادامه مطلب »
نشریه 110 از آزمون نظام مهندسی مهر 1402 حذف شد
فیلم های نظام مهندسی برق
مدیر ارشد آی نماد

کتاب نشریه ۱۱۰ برای آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی

کتاب نشریه ۱۱۰ برای آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی

کتاب نشریه ۱۱۰ برای آزمون نظام مهندسی تاسیسات برق لازم هست؟ این سوال که کتاب نشریه 110 جدید را برای آزمون نظام مهندسی1402 مطالعه نماییم یا خیر همواره چالش بین مهندسین می باشد. در ویدئو زیر به این سوال پاسخ داده شده است.

در منابع آزمون نظام مهندسی برق کتاب نشریه110 جدید برای آزمون نظام مهندسی نظارت برق 1402 و آزمون نظام مهندسی طراحی برق 1402 رسما کتاب نشریه110 جز منابع آزمون نظام مهندسی برق اعلام نشده است. اما مطالعه کتاب های آزمون نظام مهندسی برق در اولیت می باشند.

ادامه مطلب »
پیمایش به بالا