آزمون نظام مهندسی آی نماد

بسته طلایی تضمینی آزمون نظام مهندسی برق

بسته طلایی تضمینی آزمون نظام مهندسی برق

 احتمالا اگر شما در این صفحه هستید، در جستجوی تضمین قبولی در آزمون نظام مهندسی بوده اید و احیانا اولین تجربه شرکت در آزمون نظام مهندسی را دارید و اطلاعات درستی ندارید. احتمالا به خاطر مشغله، متاهل بودن، گرفتاری زندگی و عدم فرصت برای مطالعه، در پی یافتن یک راه سریع و بی دردسر برای قبولی در آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی یا کلاس تضمینی آزمون نظام مهندسی برق هستید، استرس شما قابل درک است اما لازم است به دور از هیاهو تبلیغات فضای مجازی که شما از اتفاقات پشت پرده آن بی خبر هستید، کمی تحقیق موثر داشته باشید و با یک سری اتفاقات آشنا شوید.

پیشنهاد می شود قبل از هر اقدامی جهت بسته تضمینی نظام مهندسی برق یا قبولی تضمینی آزمون نظام مهندسی برق یا هر عنوان دیگر، چند دقیقه وقت بگذارید تا بتوانید تصمیم درست و معقول در انتخاب منابع آموزشی داشته باشید. اصولا تضمین قبولی بر دو اصل به شرح زیر استوار است و موسسات از سه ترفند مختلف استفاده می کنند :

 • ترفند های موجود موسسات برای تضمین قبولی : 

   • ترفند اول: وعده بازگشت جزیی وجهی که ابتدا دو تا چند برابر آن را دریافت کرده و در نهایت بعد از چندماه ادعا می شود که نمره اخذ شده سرجلسه آزمون از 80 درصد کسر شده و مبلغ جزیی به شما عودت شود. این شگرد بر این پایه استوار است که این موسسات می دانند همه داوطلبان(حتی اگر مطالعه هم نکرده باشند) دیگر حداقل 30 درصد را می زنند. لذا با این ترفند درصد کمی از آن را وعده بازگشت می دهند.
   • به فرض مثال: قیمت بسته 1 میلیون تومانی به صورت کاذب به 3 تا 5 میلیون تومان قیمت گذاری می شود.
   • شما در بدترین حالت سر جلسه آزمون نمره 30 اخذ می کنید: لذا 80 منهای30 برابر است با 50، لذا 50% مبلغ پرداختی به شما عودت می شود.
   • یعنی از کل 3 میلیون تومان پرداختی به شما فقط 1500 هزار تومان عودت می شود. دیدید که قربانی اصلی داوطلب می باشد و موسسات این بین سود هنگفتی به جیب می زنند.
   • پشت پرده ترفند اول وعده تضمین قبولی آزمون نظام مهندسی در این فیلم تشریح شده است، دیدن این فیلم پرده از راز سربه مهر بر می دارد :
   • ترفند دوم : اخذ مبالغ غیر متعارف و خیلی بالا و وعده تضمین قبولی و بازگشت کامل وجه در صورت عدم قبولی، که برای داوطلبی که دنبال راه دررو می باشد وسوسه انگیز هست. غافل از اینکه این افراد ابتدا هیچ قراردادی به شما نشان نمی دهند و کاملا بی اطلاع از شرایطی هستید که در کمین شماست. بعد از ثبت نام یک قرارداد مشابه “قرارداد ترکمنچای” به شما ارائه می دهند که دهها بند و تبصره ای دارد که موسسه بتواند از زیر بار مسئولیت شانه خالی کند. داوطلب هم راهی جز قبول آن ندارد، سپس این مبالغ را در حساب های بانکی انباشته و در بازار خودرو، مسکن، دلار و سکه و …. سرمایه گذاری کرده و باعث اختلال در سیستم اقتصادی کشور می شوند و در نهایت داوطلب نتیجه نگرفته و این موسسات ادعا می کنند که فلان شرط را باید انجام می دادید ندادید، یا فلان کار را باید در فلان تاریخ انجام می دادید ندادید و بهانه های فراوان که از زیر بار مسئولیت شانه خالی کنند و بعد از چند ماه که حسابی از این مبالغ بهره بردند در خوشبینانه ترین حالت با تهدید به شکایت و دردسرهای فراوان اگر خیلی خوش شانس باشید بتوانید این افراد را شناسایی کنید.
   • پشت پرده ترفند دوم وعده تضمین قبولی آزمون نظام مهندسی در این فیلم تشریح شده است، دیدن این فیلم پرده از راز سربه مهر بر می دارد :
  • ترفند سوم : وعهده تطبیق سوالات، موسسات که وعده تطبیق سوالات می دهند، معمولا مباحث مقررات ملی ساختمان را در جزوات عینا درج می کنند تا سوالاتی که مستقیم از مباحث طرح شده را به نام خود در قالب تطبیق یا تشابه معرفی کنند. لذا بعد از آزمون معمولا یک برگه کذایی تهیه نموده و تعدادی شماره صفحه و عدد داخل آن درج نموده و برای اینکه داوطلبی که مبلغ بالایی از آن گرفتند را مجاب به این کنند که هیچ مبلغی عودت نمی شود ادعا تشابه یا مطابقت خواهند داشت. در صورتی که تمام شماره صفحات نادرست بوده و هیچ کدام صحت ندارد و تنها کسی که متضرر خواهد شد داوطلب خواهد بود.
  • شاید به شما گفته شود که اگر مبلغ شما عودت نشد می توانید شکایت کنید:

همچنین بر اساس علم اقتصاد رفتاری باید داوطلبان آزمون نظام مهندسی یاد بگیرند که «دسترسی پذیری» به یک فرد  به خصوص در فضای مجازی نمی تواند تنها منبع و منشا سپردن سرنوشت خود به آن باشد. امید به تضمین قبولی مانند کاشت درخت سکه طلا است که به زودی فقط وقت و هزینه خود را دست خواهید داد و سرخورده ناکام دیگر قدرت و انگیزه اداه نخواهید داشت.

 • توجه داشته باشید طبق ماده11 قانون شکایت حقوقی(دارای قرارداد) باید در دادگاه محل سکونت شخص طرح دعوا گردد، لذا عملا داوطلبان به دلیل هزینه های زیاد شکایت در شهر دیگر از شکایت منصرف می شوند.
  ” ماده ۱۱ قانون آیین دادرسی مدنی:

  دعوا باید در دادگاهی اقامه شود که خوانده، در حوزه قضایی آن اقامتگاه دارد و اگر خوانده در ایران اقامتگاه نداشته باشد، در صورتی که در ایران محل سکونت موقت داشته باشد، در دادگاه همان محل باید اقامه گردد و هرگاه در ایران اقامتگاه و یا محل سکونت موقت نداشته ولی مال غیرمنقول داشته باشد، دعوا در دادگاهی اقامه می‌شود که مال غیرمنقول در حوزه آن واقع است و هرگاه مال غیرمنقول هم نداشته باشد، خواهان در دادگاه محل اقامتگاه خود اقامه دعوا خواهد کرد.
  تبصره- حوزه قضایی عبارت است از قلمرو یک بخش یا شهرستان که دادگاه در آن واقع است. تقسیم بندی حوزه قضایی به واحدهایی از قبیل مجتمع یا ناحیه، تغییری در صلاحیت عام دادگاه مستقر در آن نمی‌دهد.”

   

  با توضیحات فوق مشخص هست تنها کسی که این وسط متضرر می شود داوطلبی می باشد که دنبال راه دررو بوده است. سوال اینجاست آیا منطقی هست که پولی که با زحمت و مشقت بسیار به دست آوردید را در اختیار موسساتی قرار دهید که با سواستفاده از آن به سیستم اقتصادی کشور ضربه زده و میلیون ها نفر از جمعیت کشور به مشکل معیشتی دچار شوند؟

  • آیا برای زمان و وقت خود ازش قائل نیستید؟
  • آیا ناکامی شما و از دست دادن وقت و انرژی شما هزینه ندارد ؟
  • آیا ناکامی شما با بازگشت اصل پول آن هم بعد از چند ماه و دردسرهای فراوان جبران می شود؟

هدف ما صرفا آشنایی شما با زوایا پنهان تضمین قبولی بود، حال تصمیم با خود شماست که چه اقدامی نماییم. با آرزوی موفقیت

 

همچنین دو پست زیر را هم ببینید:

تضمین قبولی آزمون نظام مهندسی برق

بسته طلایی تضمینی آزمون نظام مهندسی برق
بسته طلایی تضمینی آزمون نظام مهندسی برق

منابع آزمون نظام مهندسی برق

روش مطالعه آزمون طراحی نظام مهندسی برق

روش مطالعه آزمون نظام مهندسی برق نظارت و اجرا

آزمون نظام مهندسی برق

بهترین کتاب آزمون نظام مهندسی برق

جهت مشاوره رایگان آزمون نظام مهندسی با شماره های زیر تماس بگیرید

مولف و مدرس برق 09129341955

مولف و مدرس معماری 09171847882

منابع آزمون برق

منابع آزمون نظام مهندسی اعم از فیلم و کتاب و ...

منابع معماری

منابع آزمون نظام مهندسی اعم از فیلم و کتاب و ...

کارنامه قبولی

کارنامه های قبولی داوطلبان شرکت کنننده در آزمون

تجربیات شما

انتقادات، تقدیر و نظرات مشتریان قبلی

بسته رایگان

وبینار آزمون نظام مهندسی برق را رایگان دانلود نمایید

جهت تهیه منابع و کتاب های مورد نیاز به فروشگاه سایت مراجعه نمایید و به صورت انلاین اقدام به سفارش نمایید.

از داخل فروشگاه از منو بالا به تفکیک رشته های مختلف می توانید دسته بندی منابع اعم از طراحی، نظارت و اجرا را ببینید

می توانید در واتساپ به شماره 09189102406 در ارتباط باشید.

جهت مشاوره با شماره های زیر در واتساپ یا تماس در ارتباط باشید:

رشته برق : 09129341955

رشته معماری : 09171847882

از این لینک استفاده نمایید

دوره آمادگی آزمون نظام مهندسی تاسیسات برق

دوره آمادگی آزمون نظام مهندسی تاسیسات برق

کلاس آمادگی آزمون نظام مهندسی برق جهت قبولی در آزمون نظام مهندسی به خصوص آزمون طراحی برق نیازمند این هست که آموزش به صورت کاملا مفهومی انجام شود. منظور از آموزش مفهومی تحلیل از زوایا مختلف هر سوال می باشد.
پکیج آمادگی آزمون نظام مهندسی برق

ادامه مطلب »
دانلود رایگان پاسخ تشریحی آزمون نظام مهندسی نظارت برق دی 1401
فیلم های نظام مهندسی برق
مدیر ارشد آی نماد

دانلود رایگان پاسخ تشریحی آزمون نظام مهندسی نظارت برق دی 1401

دانلود رایگان پاسخ تشریحی آزمون نظام مهندسی نظارت برق دی 1401

وبینار پاسخ تشریحی آزمون نظام مهندسی نظارت برق دی 1401 در مورخ 8 دی ماه 1401 دقیقا روز برگزاری آزمون نظام مهندسی برق برگزار گردید

ادامه مطلب »
محاسبه درصد افت ولتاژ در تاسیسات برق و منابع آزمون نظام مهندسی برق
فیلم های نظام مهندسی برق
مدیر ارشد آی نماد

محاسبه درصد افت ولتاژ در تاسیسات برق و منابع آزمون نظام مهندسی برق

محاسبه درصد افت ولتاژ در تاسیسات برق و منابع آزمون نظام مهندسی برق
در آزمون نظام مهندسی برق و طراحی پروژه های برقی، تسلط به درصد افت ولتاژ بسیار حائز اهمیت می باشد.

ادامه مطلب »

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن