بسته طلایی تضمینی آزمون نظام مهندسی برق

بسته طلایی تضمینی آزمون نظام مهندسی برق

 احتمالا اگر شما در این صفحه هستید، در جستجوی تضمین قبولی در آزمون نظام مهندسی بوده اید و احیانا اولین تجربه شرکت در آزمون نظام مهندسی را دارید و اطلاعات درستی ندارید. احتمالا به خاطر مشغله، متاهل بودن، گرفتاری زندگی و عدم فرصت برای مطالعه، در پی یافتن یک راه سریع و بی دردسر برای قبولی در آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی یا کلاس تضمینی آزمون نظام مهندسی برق هستید، استرس شما قابل درک است اما لازم است به دور از هیاهو تبلیغات فضای مجازی که شما از اتفاقات پشت پرده آن بی خبر هستید، کمی تحقیق موثر داشته باشید و با یک سری اتفاقات آشنا شوید.

پیشنهاد می شود قبل از هر اقدامی جهت بسته تضمینی نظام مهندسی برق یا قبولی تضمینی آزمون نظام مهندسی برق یا هر عنوان دیگر، چند دقیقه وقت بگذارید تا بتوانید تصمیم درست و معقول در انتخاب منابع آموزشی داشته باشید. قبل از اینکه دنبال تضمین باشید این سوال را از خود بپرسید، چرا باید موسساتی که قصد فروش محصول و خدمات با هدف درآمدزایی دارند، باید پولی که با چندین شیوه و ترفند از شما گرفتند را برگردانند؟!

امیدوارم مقامات قضایی و پلیس محترم فتا ورود کنند تا بساط این بی اخلاقی ها برچیده شود تا مهندسان جوان کمتر متضرر و اغفال شوند. این ترفندهای بی اخلاقی و شگردهای اخد مبلغ در این شرایط اقتصادی خیانت به کشور و وطن بوده که باعث بدبینی به سیستم آموزشی و قضا خواهد بود.

به طور کلی اصولا تضمین قبولی بر دو اصل به شرح زیر استوار است و موسسات مختلف که تعدادشان کم هم نیست از سه ترفند مختلف استفاده می کنند:

 • ترفند های موجود موسسات برای تضمین قبولی : 

   • ترفند اول: اخذ مبالغ غیر متعارف و خیلی بالا و وعده تضمین قبولی و بازگشت کامل وجه و حتی بیشتر در صورت عدم قبولی، سپس اخذ سود از پول دریافتی با سرمایه گذاری در صندوق های مختلف، که البته اگر کسی اطلاع از این شگرد نداشته باشد مخصوصا برای داوطلبی که دنبال راه دررو می باشد وسوسه انگیز هست. غافل از اینکه این افراد ابتدا هیچ قراردادی به شما نشان نمی دهند و کاملا بی اطلاع از شرایطی هستید که در کمین شماست. بعد از ثبت نام یک برگه مشابه “قرارداد ترکمنچای” به شما ارائه می دهند که دهها بند و تبصره ای دارد که موسسه بتواند از زیر بار مسئولیت شانه خالی کند. داوطلب هم راهی جز قبول آن ندارد، همانطور که گفتیم این مبالغ را در حساب های بانکی انباشته و در بازار خودرو، مسکن، دلار و سکه و …. سرمایه گذاری کرده و باعث اختلال در سیستم اقتصادی کشور می شوند و در نهایت داوطلب نتیجه نگرفته و این موسسات ادعا می کنند که فلان شرط را باید انجام می دادید ندادید، یا فلان کار را باید در فلان تاریخ انجام می دادید ندادید و بهانه های فراوان که از زیر بار مسئولیت شانه خالی کنند و بعد از چند ماه که حسابی از این مبالغ بهره بردند در خوشبینانه ترین حالت با تهدید به شکایت و دردسرهای فراوان اگر خیلی خوش شانس باشید بتوانید این افراد را شناسایی کنید.
   • پشت پرده ترفند اول: وعده تضمین قبولی آزمون نظام مهندسی در این فیلم تشریح شده است، دیدن این فیلم پرده از راز سربه مهر بر می دارد :
   • ترفند دوم: وعده بازگشت جزیی وجهی که ابتدا دو تا چند برابر آن را دریافت کرده و در نهایت بعد از چندماه ادعا می شود که نمره اخذ شده سرجلسه آزمون از 80 درصد کسر شده و مبلغ جزیی به شما عودت شود. این شگرد بر این پایه استوار است که این موسسات می دانند همه داوطلبان(حتی اگر مطالعه هم نکرده باشند) دیگر حداقل 30 درصد را می زنند. لذا با این ترفند درصد کمی از آن را وعده بازگشت می دهند.
   • به فرض مثال: قیمت بسته 1 میلیون تومانی به صورت کاذب به 3 تا 5 میلیون تومان قیمت گذاری می شود.
   • شما در بدترین حالت سر جلسه آزمون نمره 30 اخذ می کنید: لذا 80 منهای30 برابر است با 50، لذا 50% مبلغ پرداختی به شما عودت می شود.
   • یعنی از کل 3 میلیون تومان پرداختی به شما فقط نصف آن عودت می شود. دیدید که قربانی اصلی داوطلب می باشد و موسسات این بین سود هنگفتی به جیب می زنند.
   • پشت پرده ترفند دوم وعده تضمین قبولی آزمون نظام مهندسی در این فیلم تشریح شده است، دیدن این فیلم پرده از راز سربه مهر بر می دارد :
  • ترفند سوم : وعهده تطبیق سوالات، موسسات که وعده تطبیق سوالات می دهند، معمولا مباحث مقررات ملی ساختمان را در جزوات عینا درج می کنند تا سوالاتی که مستقیم از مباحث طرح شده را به نام خود در قالب تطبیق یا تشابه معرفی کنند. لذا بعد از آزمون معمولا یک برگه کذایی تهیه نموده و تعدادی شماره صفحه و عدد داخل آن درج نموده و برای اینکه داوطلبی که مبلغ بالایی از آن گرفتند را مجاب به این کنند که هیچ مبلغی عودت نمی شود ادعا تشابه یا مطابقت خواهند داشت. در صورتی که تمام شماره صفحات نادرست بوده و هیچ کدام صحت ندارد و تنها کسی که متضرر خواهد شد داوطلب خواهد بود.
  • شاید به شما گفته شود که اگر مبلغ شما عودت نشد می توانید شکایت کنید:

همچنین بر اساس علم اقتصاد رفتاری باید داوطلبان آزمون نظام مهندسی یاد بگیرند که «دسترسی پذیری» به یک فرد  به خصوص در فضای مجازی نمی تواند تنها منبع و منشا سپردن سرنوشت خود به آن باشد. امید به تضمین قبولی مانند کاشت درخت سکه طلا است که به زودی فقط وقت و هزینه خود را دست خواهید داد و سرخورده ناکام دیگر قدرت و انگیزه ادامه نخواهید داشت.

 • توجه داشته باشید طبق ماده11 قانون شکایت حقوقی(دارای قرارداد) باید در دادگاه محل سکونت شخص طرح دعوا گردد، لذا عملا داوطلبان به دلیل هزینه های زیاد شکایت در شهر دیگر از شکایت منصرف می شوند.
  ” ماده ۱۱ قانون آیین دادرسی مدنی:

  دعوا باید در دادگاهی اقامه شود که خوانده، در حوزه قضایی آن اقامتگاه دارد و اگر خوانده در ایران اقامتگاه نداشته باشد، در صورتی که در ایران محل سکونت موقت داشته باشد، در دادگاه همان محل باید اقامه گردد و هرگاه در ایران اقامتگاه و یا محل سکونت موقت نداشته ولی مال غیرمنقول داشته باشد، دعوا در دادگاهی اقامه می‌شود که مال غیرمنقول در حوزه آن واقع است و هرگاه مال غیرمنقول هم نداشته باشد، خواهان در دادگاه محل اقامتگاه خود اقامه دعوا خواهد کرد.
  تبصره- حوزه قضایی عبارت است از قلمرو یک بخش یا شهرستان که دادگاه در آن واقع است. تقسیم بندی حوزه قضایی به واحدهایی از قبیل مجتمع یا ناحیه، تغییری در صلاحیت عام دادگاه مستقر در آن نمی‌دهد.”

   

  با توضیحات فوق مشخص هست تنها کسی که این وسط متضرر می شود داوطلبی می باشد که دنبال راه دررو بوده است. سوال اینجاست آیا منطقی هست که پولی که با زحمت و مشقت بسیار به دست آوردید را در اختیار موسساتی قرار دهید که با سواستفاده از آن به سیستم اقتصادی کشور ضربه زده و میلیون ها نفر از جمعیت کشور به مشکل معیشتی دچار شوند؟

  • آیا برای زمان و وقت خود ازش قائل نیستید؟
  • آیا ناکامی شما و از دست دادن وقت و انرژی شما هزینه ندارد؟
  • آیا ناکامی شما با بازگشت اصل پول آن هم بعد از چند ماه و دردسرهای فراوان جبران می شود؟

امیدواریم این موسسات به اخلاق مداری روی آورند، شرایط اقتصادی بسیار آشفته است، مردم به سختی پول در آورند، چه خوب است فقط فکر منافع خودمان نباشیم و سطح پایین جامعه را درک کنیم، اگر خوبی را از خود شروع کنیم جامعه به مرور یکدست می شود.

ابن‌سینا:

«آن کس که عادت کند بدون دلیل بپذیرد و بدون دلیل رد کند، از فطرت انسانی خارج شده است»

ابن‌سینا دانشمند بزرگ به این دلیل چنین سخنی را می‌گوید که از نظر او فطرت انسان، چیزی جز عقل و خرد او نیست. این‌که سرشت و حقیقت انسان همان عقل و خرد اوست یا چیزی دیگر، در این مطلب شکی نیست که عقل و خرد مهم‌ترین بعد وجود انسان است. مهم‌ترین کارکرد عقل و خرد نیز تفکر است.

هدف ما صرفا آشنایی مهندسین با زوایا پنهان تضمین قبولی بود، قطعا افراد با خرد از آن درس خواهند گرفت و قاعدتا تمام جامعه را نمی شود بیدار کرد و افرادی وجود دارند که از تجربیات دیگران درس نمی گیرند و تمایل دارند تجربه را تجربه کنند و مخاطب ما این افراد نیست. حال تصمیم با خود شماست که چه اقدامی نمایید.

 

هر کلاسی قصد شرکت دارید تک به تک موارد زیر را طلب نمایید:

خط قرمز 1: برای دریافت وجه نیاز به ارسال فیلم اجباری رضایت نباشد

خط قرمز 2: برای دریافت وجه هیچ بند، تبصره قید و شرطی برای طفره رفتن از زیر بار تعهد وجود نداشته باشد.

خط قرمز 3: هیچ نوع پنهان کاری از مفاد ضمانتنامه وجود نداشته باشد، دانش پذیر تمام مفاد ضمانتنامه را قبل از ثبت نام ببیند.

خط قرمز 4: هیچ منعی برای اظهار نظر در فضای مجازی یا حقیقی در مورد کیفیت دوره یا افشا مفاد ضمانتنامه وجود نداشته باشد، در این موارد هیچ نوع تهدید مبنی به پرداخت غرامت نباشد.

خط قرمز 5: با غیبت در جلسات آنلاین ضمانتانه باطل نشود

خط قرمز 6: از ترس متحد شدن داوطلبان و شکایات احتمالی بابت عدم کیفیت کلاس، لو رفتن ترفندها و آگاسازی بقیه، تشکیل گروه تلگرامی ممنوع نباشد و داوطلبان در گروه ویژه کلاس با هم در ارتباط باشند.

همچنین دو پست زیر را هم ببینید:

تضمین قبولی آزمون نظام مهندسی برق

بسته طلایی آزمون نظام مهندسی برق

بسته طلایی تضمینی آزمون نظام مهندسی برق
بسته طلایی تضمینی آزمون نظام مهندسی برق

منابع آزمون نظام مهندسی برق

روش مطالعه آزمون طراحی نظام مهندسی برق

روش مطالعه آزمون نظام مهندسی برق نظارت و اجرا

آزمون نظام مهندسی برق

بهترین کتاب آزمون نظام مهندسی برق

پکیج آزمون نظام مهندسی برق (رایگان)

جهت مشاوره رایگان آزمون نظام مهندسی با شماره های زیر تماس بگیرید:

مولف و مدرس برق 09129341955 (تماس تلفنی یا تلگرام)

فرم درخواست مشاوره برق

مولف و مدرس معماری 09171847882 (فقط پیام تلگرام یا واتساپ)

منابع آزمون برق

منابع آزمون نظام مهندسی اعم از فیلم و کتاب و ...

منابع معماری

منابع آزمون نظام مهندسی اعم از فیلم و کتاب و ...

کارنامه قبولی

کارنامه های قبولی داوطلبان شرکت کنننده در آزمون

تجربیات شما

انتقادات، تقدیر و نظرات مشتریان قبلی

بسته رایگان

جهت درخواست مشاوره و دانلود بسته هدیه رایگان آزمون نظام مهندسی برق عدد 2 را به شماره 90006128 پیامک نمایید

جهت تهیه منابع و کتاب های مورد نیاز به فروشگاه سایت مراجعه نمایید و به صورت انلاین اقدام به سفارش نمایید.

از داخل فروشگاه از منو بالا به تفکیک رشته های مختلف می توانید دسته بندی منابع اعم از طراحی، نظارت و اجرا را ببینید

 

می توانید در واتساپ به شماره 09189102406 در ارتباط باشید.

 

جهت مشاوره با شماره های زیر در واتساپ یا تماس در ارتباط باشید:

رشته برق : 09129341955

رشته معماری : 09171847882

 

از این لینک استفاده نمایید

 
نتایج آزمون نظام مهندسی اردیبهشت 1402 اعلام شد
کتاب وجزوات آمادگی نظام مهندسی برق
مدیر ارشد آی نماد

نتایج آزمون نظام مهندسی اسفند 1402

نتایج آزمون نظام مهندسی مهر 1402 اعلام شد لازم به ذکر است نتایج آزمون‌های موصوف پس از بررسی کامل تمامی درخواست‌های بازنگری به سوالات آزمون ارسالی از سوی شرکت‌کنندگان و..

ادامه مطلب »
وبینار رایگان حل سوالات آزمون نظام مهندسی برق اسفند1402
فیلم های نظام مهندسی برق
مدیر ارشد آی نماد

وبینار رایگان حل سوالات آزمون نظام مهندسی برق اسفند1402

وبینار رایگان حل سوالات آزمون نظام مهندسی برق اسفند1402

 فیلم پاسخ تشریحی سوال 28 آزمون نظام مهندسی طراحی برق اسفند1402 که به عنوان چالشی ترین سوال تاریخ آزمون نظام مهندسی برق می شود نام برد.

ادامه مطلب »
انواع برق گرفتگی کدام هستند؟ سوالات نظام مهندسی برق
کتاب وجزوات آمادگی نظام مهندسی برق
مدیر ارشد آی نماد

انواع برق گرفتگی کدام هستند؟ سوالات نظام مهندسی برق

انواع برق گرفتگی کدام هستند؟ سوالات نظام مهندسی برق پدیده ای است مربوط به آسیب‌های عضلاتی که در نتیجه عبور جریان الکتریکی از بدن انسان یا حیوان به وجود می آید.

ادامه مطلب »
كليد های جداكننده و کلید فیوز در نظام مهندسی تاسیسات برقی
کتاب وجزوات آمادگی نظام مهندسی برق
مدیر ارشد آی نماد

كليد های جداكننده و کلید فیوز در نظام مهندسی تاسیسات برقی

كليد های جداكننده و کلید فیوز در نظام مهندسی تاسیسات برقی كليد جداكننده (ايزولاتور – مجزا كننده) كليد جداكننده زيرِ بار (كليد ايزولاتور زيرِ بار) و کلید فیوز جداکننده

ادامه مطلب »

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

enemad-logo
پیمایش به بالا