کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی دی 1401

کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی دی 1401

پیرو اطلاعیه سازمان نظام مهندسی کلیه داوطلبان مجموعه آزمون‌ های نظام مهندسی اعم از ورود به حرفه مهندسان، کاردان‌های فنی ساختمان، تعیین صلاحیت حرفه‌ای معماران تجربی و صلاحیت کارشناس ماده ۲۷، شهریورماه ۱۴۰۱ می‌رساند:

کارت شناسایی آزمون از ساعت ۱۲ روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۶/۱۳ بر روی سامانه آزمون‌ها ارائه می‌گردد. ضروری است هر یک از داوطلبان با وارد کردن مشخصات خود بر روی وبسایت به نشانی www.inbr.ir یا سایت شرکت خدمات آموزشی سازمان آزمون نظام مهندسی کشور به نشانی:  https://inbr.ir پرینت کارت شناسایی آزمون خود را تهیه نمایند.

 

کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی شهریور1401
کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی برق شهریور1401

مراحل دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی ۱۴۰۱

جهت دریافت لینک کارت به جلسه کلیک کنید

 

ورود به سامانه نظام مهندسی به آدرس https://inbr.ir

کلیک بر روی”دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی شهریور1401

کلیک بر روی یکی از چهار شیوه گفته شده در این بخش

ثبت اطلاعات مورد نیاز

 

مشاهده اطلاعات روی کارت و دریافت کارت ورود نظام مهندسی 1401

راهنمای تصویری به منظور نحوه دریافت کارت ورود به جلسه نظام مهندسی ۱۴۰۱ شامل:

متقاضیان باید جهت دریافت کارت ورود به جلسه نظام مهندسی  ابتدا سایت سازمان نظام مهندسی به نشانی https://inbr.ir را در مرورگر خود وارد کرده و سپس بر روی گزینه کارت و دریافت کارت ورود به جلسه نظام مهندسی 1401 کلیک کنند.

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی شهریور ۱۴۰۱

برای دریافت کارت ورود به جلسه لازم است به سایت وزارت راه و شهرسازی به نشانی inbr.ir مراجعه نموده و با داشتن کد ملی و کد رهگیری که حین ثبت نام دریافت کردید، برای دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام نمایید.

در صورت مشاهده مغایرت در مندرجات کارت شناسایی آزمون، داوطلب می‌بایست صرفاً در تاریخ ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ با دردست داشتن پرینت کارت شناسایی آزمون و تصویر آن و برگه ثبت نام تایید شده جهت رفع مغایرت به آدرس‌های اعلام شده در توضیحات کارت ورود به جلسه مراجعه نماید.

آزمون نظام مهندسی برق آی نماد
آزمون نظام مهندسی برق آی نماد

1- زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی ۱۴۰۱ چه تاریخی است؟

زمان دریافت کارت ورود به جلسه نظام مهندسی از تاریخ ۱۴۰۱/۴/۴ تا تاریخ ۱۴۰۱/۴/۷ می باشد و داوطلبان می توانند در این بازه زمانی نسبت به پرینت کارت خود اقدام نمایند.

کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی یکی از مهم ترین مدارکی است که داوطلبان در روز برگزاری آزمون سراسری باید به همراه داشته باشند. کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی ۱۴۰۱ برای همه گروه های آزمایشی از شنبه  ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ لغایت روز سه‌شنبه ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ برای مشاهده و پرینت در سایت سازمان نظام مهندسی قرار خواهد گرفت.

 

به طور معمول، هر سال سه روز پیش از زمان برگزاری آزمون سراسری، امکان گرفتن کارت ورود به جلسه برای داوطلبان از طریق سایت نظام مهندسی فراهم می شود. زمان دقیق آزمون هر یک از گروه های آزمایشی در اطلاعیه ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ اعلام می شود و مطابق با اطلاع‌‌رسانی‌های صورت گرفته، دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی 1401 نیز از روز دوشنبه ششم تیر ماه تا روز چهارشنبه هشتم تیر ماه ۱۴۰۱ امکان پذیر خواهد بود.

 

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی ۱۴۰۱ برای تمامی داوطلبان  که پیش از این برای شرکت در آزمون ثبت نام کرده اند الزامی است. با نزدیک شدن به زمان برگزاری آزمون سراسری ۱۴۰۱، بسیاری از داوطلبان تمایل دارند هر چه زودتر از زمان و نحوه گرفتن کارت ورود به جلسه آگاه شوند تا در صورت مغایرت اطلاعات مندرج در کارت ورود به جلسه ، به سرعت متوجه شوند و برای ویرایش اطلاعات کارت ورود به جلسه و رفع نقص آن پیگیری های لازم را انجام دهند.

 

با توجه به دغدغه داوطلبان برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی ، تصمیم گرفتیم اطلاعات جامعی در خصوص زمان و نحوه گرفتن کارت ورود به جلسه، حل مشکل مغایرت اطلاعات مندرج در کارت و راه‌حل‌های ممکن در صورت گم شدن و نداشتن کارت ورود به جلسه، در اختیار شرکت کنندگان در این رویداد علمی مهم قرار دهیم.

بنابراین در صورتی که خودتان داوطلب آزمون سراسری ۱۴۰۱ هستید یا افرادی در میان دوستان یا آشنایان شما در آزمون نظام مهندسی شرکت کرده اند، این مطلب را از دست ندهید و تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

 

آیا امکان ویرایش کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی برق برای داوطلبان وجود دارد؟

داوطلبان می بایست در صورت وجود مغایرت اطلاعات و یا هرگونه نقص اطلاعات در کارت ورود به جلسه، به باجه رفع نقص مراجعه کنند و مشکل را برطرف نمایند. آدرس محل‌های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی برق1401 همراه با زمان انجام آن، در جدول راهنمای کارت ورود به جلسه نظام مهندسی مندرج در سایت سازمان نظام مهندسی ارائه می شود.

 

داوطلبان در صورتی که موفق به دریافت کارت ورود به جلسه خود از روش های گفته شده نشوند چه باید بکنند؟

داوطلبان در صورت نداشتن اطلاعات لازم برای دریافت کارت ورود به جلسه باید از طریق سیستم پاسخگویی سازمان نظام مهندسی به روشی که در مقاله توضیح داده شد اطلاعات مورد نیاز خود را بازیابی کرده و اقدام به دریافت کارت نمایند زیرا بدون داشتن کارت امکان شرکت در آزمون سراسری برایشان وجود ندارد.

 

 

آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی
آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی آزمون نظام مهندسی برق

ویرایش1401 مبحث پانزدهم مقررات ملی ساختمان

لیبل آزمون نظام مهندسی برق

پاسخ تشریحی سوالات آزمون نظام مهندسی برق طراحی

حل تشریحی رایگان سوال آزمون نظام مهندسی برق

آزمون نظام مهندسی برق

بهترین کتاب آزمون نظام مهندسی برق

جهت مشاوره رایگان آزمون نظام مهندسی با شماره های زیر تماس بگیرید:

مولف و مدرس برق 09129341955 (تماس تلفنی یا تلگرام)

فرم درخواست مشاوره برق

مولف و مدرس معماری 09171847882 (فقط پیام تلگرام یا واتساپ)

منابع آزمون برق

منابع آزمون نظام مهندسی اعم از فیلم و کتاب و ...

منابع معماری

منابع آزمون نظام مهندسی اعم از فیلم و کتاب و ...

کارنامه قبولی

کارنامه های قبولی داوطلبان شرکت کنننده در آزمون

تجربیات شما

انتقادات، تقدیر و نظرات مشتریان قبلی

بسته رایگان

جهت درخواست مشاوره و دانلود بسته هدیه رایگان آزمون نظام مهندسی برق عدد 2 را به شماره 90006128 پیامک نمایید

جهت تهیه منابع و کتاب های مورد نیاز به فروشگاه سایت مراجعه نمایید و به صورت انلاین اقدام به سفارش نمایید.

از داخل فروشگاه از منو بالا به تفکیک رشته های مختلف می توانید دسته بندی منابع اعم از طراحی، نظارت و اجرا را ببینید

 

می توانید در واتساپ به شماره 09189102406 در ارتباط باشید.

 

جهت مشاوره با شماره های زیر در واتساپ یا تماس در ارتباط باشید:

رشته برق : 09129341955

رشته معماری : 09171847882

 

از این لینک استفاده نمایید

 

فیلم پاسخ تشریحی آزمون نظام مهندسی نظارت برق

فیلم پاسخ تشریحی آزمون نظام مهندسی نظارت برق

در این فیلم قبولی نظام مهندسی برق، پاسخ تشریحی سوال 39 آزمون نظام مهندسی نظارت برق دی1401با موضوع زمان قطع وسایل حفاظتی در سیستم tt و سیستم tn به طور کامل تدریس می گردد.

ادامه مطلب »

فیلم پاسخ تشریحی آمادگی آزمون نظام مهندسی برق

فیلم پاسخ تشریحی آمادگی آزمون نظام مهندسی برق

فیلم پاسخ تشریحی سوال28 آزمون طراحی اسفند1402 و سوال آزمون طراحی مهر1402 نظام مهندسی برق به شرح زیر به بیان روش حل سریع و اصولی چالشی ترین سوال تاریخ نظام مهندسی برق می پردازد.

متاسفانه عدم نظارت کافی در فضای مجازی و عدم وجود شرایط اشتغال جوانان باعث بروز افراد غیرمتخصص اصطلاحا پکیج ساز و دخالت در حرفه تخصصی آموزش، نگرانی هایی را از بابت گمراهی داوطلبان ورود به حرفه مهندسی برق ایجاد نموده است.

ادامه مطلب »
نتایج آزمون نظام مهندسی اردیبهشت 1402 اعلام شد
کتاب وجزوات آمادگی نظام مهندسی برق
مدیر ارشد آی نماد

نتایج آزمون نظام مهندسی اسفند 1402

نتایج آزمون نظام مهندسی مهر 1402 اعلام شد لازم به ذکر است نتایج آزمون‌های موصوف پس از بررسی کامل تمامی درخواست‌های بازنگری به سوالات آزمون ارسالی از سوی شرکت‌کنندگان و..

ادامه مطلب »

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

enemad-logo
پیمایش به بالا