کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی دی 1401

کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی دی 1401

پیرو اطلاعیه سازمان نظام مهندسی کلیه داوطلبان مجموعه آزمون‌ های نظام مهندسی اعم از ورود به حرفه مهندسان، کاردان‌های فنی ساختمان، تعیین صلاحیت حرفه‌ای معماران تجربی و صلاحیت کارشناس ماده ۲۷، شهریورماه ۱۴۰۱ می‌رساند:

کارت شناسایی آزمون از ساعت ۱۲ روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۶/۱۳ بر روی سامانه آزمون‌ها ارائه می‌گردد. ضروری است هر یک از داوطلبان با وارد کردن مشخصات خود بر روی وبسایت به نشانی www.inbr.ir یا سایت شرکت خدمات آموزشی سازمان آزمون نظام مهندسی کشور به نشانی:  https://inbr.ir پرینت کارت شناسایی آزمون خود را تهیه نمایند.

 

کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی شهریور1401
کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی برق شهریور1401

مراحل دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی ۱۴۰۱

جهت دریافت لینک کارت به جلسه کلیک کنید

 

ورود به سامانه نظام مهندسی به آدرس https://inbr.ir

کلیک بر روی”دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی شهریور1401

کلیک بر روی یکی از چهار شیوه گفته شده در این بخش

ثبت اطلاعات مورد نیاز

 

مشاهده اطلاعات روی کارت و دریافت کارت ورود نظام مهندسی 1401

راهنمای تصویری به منظور نحوه دریافت کارت ورود به جلسه نظام مهندسی ۱۴۰۱ شامل:

متقاضیان باید جهت دریافت کارت ورود به جلسه نظام مهندسی  ابتدا سایت سازمان نظام مهندسی به نشانی https://inbr.ir را در مرورگر خود وارد کرده و سپس بر روی گزینه کارت و دریافت کارت ورود به جلسه نظام مهندسی 1401 کلیک کنند.

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی شهریور ۱۴۰۱

برای دریافت کارت ورود به جلسه لازم است به سایت وزارت راه و شهرسازی به نشانی inbr.ir مراجعه نموده و با داشتن کد ملی و کد رهگیری که حین ثبت نام دریافت کردید، برای دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام نمایید.

در صورت مشاهده مغایرت در مندرجات کارت شناسایی آزمون، داوطلب می‌بایست صرفاً در تاریخ ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ با دردست داشتن پرینت کارت شناسایی آزمون و تصویر آن و برگه ثبت نام تایید شده جهت رفع مغایرت به آدرس‌های اعلام شده در توضیحات کارت ورود به جلسه مراجعه نماید.

آزمون نظام مهندسی برق آی نماد
آزمون نظام مهندسی برق آی نماد

1- زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی ۱۴۰۱ چه تاریخی است؟

زمان دریافت کارت ورود به جلسه نظام مهندسی از تاریخ ۱۴۰۱/۴/۴ تا تاریخ ۱۴۰۱/۴/۷ می باشد و داوطلبان می توانند در این بازه زمانی نسبت به پرینت کارت خود اقدام نمایند.

کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی یکی از مهم ترین مدارکی است که داوطلبان در روز برگزاری آزمون سراسری باید به همراه داشته باشند. کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی ۱۴۰۱ برای همه گروه های آزمایشی از شنبه  ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ لغایت روز سه‌شنبه ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ برای مشاهده و پرینت در سایت سازمان نظام مهندسی قرار خواهد گرفت.

 

به طور معمول، هر سال سه روز پیش از زمان برگزاری آزمون سراسری، امکان گرفتن کارت ورود به جلسه برای داوطلبان از طریق سایت نظام مهندسی فراهم می شود. زمان دقیق آزمون هر یک از گروه های آزمایشی در اطلاعیه ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ اعلام می شود و مطابق با اطلاع‌‌رسانی‌های صورت گرفته، دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی 1401 نیز از روز دوشنبه ششم تیر ماه تا روز چهارشنبه هشتم تیر ماه ۱۴۰۱ امکان پذیر خواهد بود.

 

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی ۱۴۰۱ برای تمامی داوطلبان  که پیش از این برای شرکت در آزمون ثبت نام کرده اند الزامی است. با نزدیک شدن به زمان برگزاری آزمون سراسری ۱۴۰۱، بسیاری از داوطلبان تمایل دارند هر چه زودتر از زمان و نحوه گرفتن کارت ورود به جلسه آگاه شوند تا در صورت مغایرت اطلاعات مندرج در کارت ورود به جلسه ، به سرعت متوجه شوند و برای ویرایش اطلاعات کارت ورود به جلسه و رفع نقص آن پیگیری های لازم را انجام دهند.

 

با توجه به دغدغه داوطلبان برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی ، تصمیم گرفتیم اطلاعات جامعی در خصوص زمان و نحوه گرفتن کارت ورود به جلسه، حل مشکل مغایرت اطلاعات مندرج در کارت و راه‌حل‌های ممکن در صورت گم شدن و نداشتن کارت ورود به جلسه، در اختیار شرکت کنندگان در این رویداد علمی مهم قرار دهیم.

بنابراین در صورتی که خودتان داوطلب آزمون سراسری ۱۴۰۱ هستید یا افرادی در میان دوستان یا آشنایان شما در آزمون نظام مهندسی شرکت کرده اند، این مطلب را از دست ندهید و تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

 

آیا امکان ویرایش کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی برق برای داوطلبان وجود دارد؟

داوطلبان می بایست در صورت وجود مغایرت اطلاعات و یا هرگونه نقص اطلاعات در کارت ورود به جلسه، به باجه رفع نقص مراجعه کنند و مشکل را برطرف نمایند. آدرس محل‌های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی برق1401 همراه با زمان انجام آن، در جدول راهنمای کارت ورود به جلسه نظام مهندسی مندرج در سایت سازمان نظام مهندسی ارائه می شود.

 

داوطلبان در صورتی که موفق به دریافت کارت ورود به جلسه خود از روش های گفته شده نشوند چه باید بکنند؟

داوطلبان در صورت نداشتن اطلاعات لازم برای دریافت کارت ورود به جلسه باید از طریق سیستم پاسخگویی سازمان نظام مهندسی به روشی که در مقاله توضیح داده شد اطلاعات مورد نیاز خود را بازیابی کرده و اقدام به دریافت کارت نمایند زیرا بدون داشتن کارت امکان شرکت در آزمون سراسری برایشان وجود ندارد.

 

 

آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی
آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی آزمون نظام مهندسی برق

ویرایش1401 مبحث پانزدهم مقررات ملی ساختمان

لیبل آزمون نظام مهندسی برق

پاسخ تشریحی سوالات آزمون نظام مهندسی برق طراحی

حل تشریحی رایگان سوال آزمون نظام مهندسی برق

آزمون نظام مهندسی برق

بهترین کتاب آزمون نظام مهندسی برق

استوری ها:

جهت مشاوره رایگان آزمون نظام مهندسی با شماره های زیر تماس بگیرید:

مولف و مدرس برق 09129341955 (تماس تلفنی یا تلگرام)

فرم درخواست مشاوره برق

مولف و مدرس معماری 09171847882 (فقط پیام تلگرام یا واتساپ)

 
 
 

منابع آزمون برق

منابع آزمون نظام مهندسی اعم از فیلم و کتاب و ...

منابع معماری

منابع آزمون نظام مهندسی اعم از فیلم و کتاب و ...

کارنامه قبولی

کارنامه های قبولی داوطلبان شرکت کنننده در آزمون

تجربیات شما

انتقادات، تقدیر و نظرات مشتریان قبلی

بسته رایگان

درخواست مشاوره و وبینار آزمون نظام مهندسی برق را رایگان دانلود نمایید

جهت تهیه منابع و کتاب های مورد نیاز به فروشگاه سایت مراجعه نمایید و به صورت انلاین اقدام به سفارش نمایید.

از داخل فروشگاه از منو بالا به تفکیک رشته های مختلف می توانید دسته بندی منابع اعم از طراحی، نظارت و اجرا را ببینید

می توانید در واتساپ به شماره 09189102406 در ارتباط باشید.

جهت مشاوره با شماره های زیر در واتساپ یا تماس در ارتباط باشید:

رشته برق : 09129341955

رشته معماری : 09171847882

از این لینک استفاده نمایید

وبینار رایگان آمادگی آزمون نظام مهندسی برق

وبینار رایگان آمادگی آزمون نظام مهندسی برق

از وبینار رایگان آزمون نظام مهندسی دوره قبل بیش از 10 سوال مستقیم در آزمون نظام مهندسی طراحی و  نظارت نظام مهندسی برق و اجرا  تکرار شده است که این اهمیت این وبینارهای آموزشی آزمون نظام مهندسی برق آی نماد را نمایان می سازد.

ادامه مطلب »

وبینار آمادگی آزمون نظام مهندسی برق

وبینار آمادگی آزمون نظام مهندسی برق

فیلم آمادگی آزمون نظام مهندسی برق یا در اصطلاح وبینار رایگان آزمون نظام مهندسی برق که هر دوره نزدیک آزمون با هدف رسالت آموزشی و ترویج مقررات ملی ساختمان و کمک به مهندسین توسط نشر آی نماد منتشر می شود.

راز قبولی آزمون نظام مهندسی برق صرفا یادگیری مفهومی سوالات آزمون نظام مهندسی برق و تکرار و تمرین و تحلیل از زوایا مختلف می باشد. اگر بتوانید یک تست را از زوایا مختلف تحلیل نمایید قطعا با سایر سوالات احتمالی آزمون نظام مهندسی برق هیچ مشکلی نخواهید داشت.

ادامه مطلب »

فیلم آمادگی آزمون نظام مهندسی برق

فیلم آمادگی آزمون نظام مهندسی برق

فیلم آمادگی آزمون نظام مهندسی برق یا در اصطلاح وبینار رایگان آمادگی آزمون نظام مهندسی برق که هر دوره نردیک آزمون با هدف رسالت آموزشی و ترویج مقررات ملی ساختمان و کمک به مهندسین توسط نشر آی نماد منتشر می شود.

ادامه مطلب »

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
نحوه محاسبه درصد آزمون نظام مهندسی ساختمان کارگاه تست و تحویل تاسیسات برقی