پاسخنامه اولیه آزمون نظام مهندسی معماری نظارت و اجرا دی 1401

کلید سوالات آزمون نظام مهندسی معماری با توجه به زمان بر بودن انتشار کلید رسمی آزمون نظام مهندسی معماری مهندس برتر نظام مهندسی معماری پاسخنامه سوالات آزمون نظارت و اجرا را پاسخ داده اند و به صورت رایگان منتشر کرده اند در بکس انتهای این پست می توانید کلید سوالات نظام مهندسی معماری را دانلود کنید.

آزمون نظارت و اجرا دی ماه 1401 با تمامی حواشی که داشت برگزار شد و این دوره هم نظیر دوره پیش؛ شهریور1401 شاهد آزمونی با سطح مطلوب و استاندارد بودیم.

پاسخنامه آزمون اجرا معماری جهت دانلود رایگان داوطلبان گرامی آپلود شده است.

نظر شما در مورد این آزمون چیست؟ آیا سوالی را بعنوان سوال حذفی مد نظر دارید؟ یا معتقدید سطح سوالات سخت و تحلیلی بوده است؟

تطبیق سوالات آزمون نظام مهندسی دی ماه 1401 

آیا به پیش بینی اعتقاد داری, آی نماد سوالات آزمون نظام مهندسی معمای تمامی صلاحیت ها را حدس زده و با عنوان سوالات احتمالی و تالیفی آزمون نظام مهندسی منتشر کرده قابل ذکر است بسیاری از این سوالات در آزمون تکرار شده و داوطلبان با خواندن این سوالات نمره قابل قبولی را کسب کنند.

بسیاری از شرکت کنندگان آزمون نظام مهندسی معتقد هستند که تنها با خواندن مباحث می توانند در آزمون قبول شوند و در آمدی میلیونی کسب کنند, اما در اشتباه هستند منابع عمومی به تنهایی برای آزمون کافی نیست و به منابع کمکی نیاز دارید که با روش های آن ها بتوانید با نمره بالا قبولی و اخذ پروانه را به دست بیاورید.

پاسخنامه آزمون نظام مهندسی معماری دی 1401

آزمون نظارت نظام مهندسی معماری در تاریخ 8 دی 1401 به صورت سراسری در تمامی شهر ها برگزار شد و همه داوطلبان به دنبال نتیجه آزمون هستند ما با کلید اولیه ای که آماده کردیم داوطلبان را انتظار درآورده ایم و سوالات آزمون نظام مهندسی دی ماه 1401 صلاحیت نظارت و اجرا را حل کردیم و در باکس پایین قرار داده ایم.

کلید سوالات آزمون نظام مهندسی معماری نظارت دی 1401

کلید سوالات صلاحیت نظارت نظام مهندسی معماری در دی 1401 با حل مهندس فائزه اردشیری همراه باشید.پاسخنامه آزمون نظارت معماری، دی 1401 خدمت شما عزیزان قرار گرفت. آن دو سوالی که پاسخ ندادم رو خدمتتون اعلام میکنم.

سایر دفترچه ها رو ندارم و لطفا در این خصوص سوالی نپرسید.

کلید سوالات آزمون نظام مهندسی معماری دی 1401

پاسخنامه سوالات نظارت از کتاب های مباحث طرح شده که به نظر میرسد چند سوال هم از مبحث هشتم مقررات ملی ساختمان طرح شده است.

در آزمون نظارت از نظر من سوال شبهه دار همان سوال مربوط به نسبت وزنی ملات است که بنده صرفا نظر شخصیم رو عنوان کردم، اینکه حذف بشه یا نشه یا هرچیز، به خواست و اصرار من صورت نمیگیره. قبلا عنوان شد که هدف گیری ما جنبه آموزشی برجسته داره و فقط عنوان کردیم که در دو مبحث اشاره شده بهش.

آزمون اسفندماه آزمون نظام مهندسی معماری

 منابع برای آزمون بعدی که اعلام شده اسفندماه هست اما تاریخ ثبت نامش مشخص نیست، احتمال زیاد تغییر منبع نداشته باشیم، باز هم باید منتظر نظر سازمان بمونیم.

(فقط اگر بار اولی هستید، فعلا مباحث ۱۰ و ۱۷ را کنار بگذارید چون اگر تغییر ویرایش داشته باشیم این دو مبحث در اولویت هستند).

کلید سوالات آزمون نظام مهندسی معماری اجرا دی 1401

کلید سوالات صلاحیت اجرا نظام مهندسی معماری تمامی 60 سوال آزمون اجرا توسط مهندس اردشیری پاسخ داده شده.

ناشر نظام مهندسی معماری

انتشارات آی نماد ناشر تخصصی آزمون نظام مهندسی کتب های در رشته های تاسیسات برقی و معماری فعالیت گسترده ای دارد و قوی ترین ناشر در تاریخ نظام مهندسی می باشد.

پاسخنامه اولیه آزمون نظام مهندسی معماری نظارت و اجرا دی 1401
کلید سوالات آزمون نظام مهندسی معماری نظارت دی 1401
پاسخنامه اولیه آزمون نظام مهندسی معماری نظارت و اجرا دی 1401
کلید سوالات آزمون نظام مهندسی معماری اجرا دی 1401
آزمون نظام مهندسی برق
Telegram
WhatsApp
Email

مطالب اخیر آی نماد

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا