تضمین قبولی آزمون نظام مهندسی برق

منابع آزمون نظام مهندسی برق

منابع آزمون نظام مهندسی برق با توجه به اینکه آزمون نظارت شرکت نمودید یا آزمون طراحی برق یا صلاحیت اجرا تاسیسات برق، متفاوت خواهد بود. موفقیت در آزمون نظام مهندسی برق فقط یک فرمول دارد، انتخاب منبع صحیح و مطالعه مفهومی آن. اگر غیر از این دنبال راه در رو باشید نه تنها نتیجه نخواهید گرفت بلکه وقت و انرژی بسیاری از شما تلف خواهد شد.

برای مشاهده منابع آزمون نظام مهندسی برق حتما ابتدا فیلم زیر را مشاهده نمایید:

معمولا آزمون نظام مهندسی تاسیسات برق نظارت و اجرا ساده تر از آزمون نظام مهندسی برق طراحی می باشد. چون در آزمون نظام مهندسی برق نظارت مسئله کمتری مطرح می شود و داوطلب با استفاده از مطالعه مبحث۱۳ و همچنین استفاده از منابع کمک آموزشی جامع و همچنین کتاب کلیدواژگان طلایی به موفقیت و قبولی دست پیدا کرد.

اما موفقیت در آزمون طراحی مشکل تر بوده و علاوه بر تسلط بر حل مسایل که با داشتن یک کتاب جامع و کامل حاصل می شود، باید بر نکات تئوری مبحث۱۳ مقررات ملی ساختمان نیز تسلط عالی داشته باشید.

ذکر این موارد جهت گوشزد به شما داوطلبان عزیزی می باشد که قصد شرکت در آزمون نظام مهندسی طراحی برق را دارید و باید توجه داشته باشید که جهت موفقیت در آزمون نظام مهندسی برق باید علاوه بر داشتن یک منبع خوب، مطالعه کافی داشته باشید و انتظار این را نداشته باشید که با روخوانی کوتاه مدت می توانید نتیجه بگیرید. در آزمون طراحی نظام مهندسی برق بدون تسلط مفهومی بر مسائل و مبحث۱۳ و ۱۵ قبولی غیر ممکن است.

البته عده ای از سایت های متخلف برای فروش محصولات بی کیفیت و ترغیب مخاطبین به تهیه آن شاید واقعیت را جور دیگر نشان دهند و از گفتن حقیقت خودداری نمایند، اما باید پذیرفت که آزمون طراحی آزمون مشکلی است. اما مشکل بودن به این معنی نیست که نتوان در آزمون نظام مهندسی طراحی قبول شد. بلکه باید دید صحیحی از منابع داشت و وقت مناسبی را برای مطالعه آن صرف کرد به یاد داشته باشید با تلاش و کوشش هر غیر ممکنی ممکن است.

با یک برنامه ریزی درست و انتخاب صحیح منابع آموزشی قطعا قبولی در آزمون نظام مهندسی برق طراحی ساده می باشد. سعی کنید در انتخاب منابع کمک آموزشی دقت لازم را داشته باشید. چون هستند وبسایت های سودجویی که با عناوین اغفال کننده سعی در جلب اعتماد شما داشته باشند.

 همانطور که مستحضر هستید آی نماد رتبه اول قبولی آزمون نظام مهندسی برق را با درصد های بالا به خود اختصاص داده است، که کارنامه های قبولی بالا گواه این ادعاست که می توانید از سربرگ سایت ملاحظه نمایید.

 

جهت مشاوره مستقیم با مولف و مدرس منابع تماس بگیرید ۰۹۱۲۹۳۴۱۹۵۵

روش اول: مطالعه خود آموز

روش دوم : فیلم های آموزشی(کلیک)

روش سوم : کلاس تحت وب(کلیک)

اعتبار:

کارنامه های قبولی موسسه آی نماد

صدای مخاطبان آزمون نظام مهندسی

شرایط شرکت در آزمون نظام مهندسی برق

تضمین قبولی در آزمون نظارت برق

 

آی نماد (TV)

فیلم های آموزشی آزمون نظام مهندسی

شرایط آزمون

شرایط شرکت در آزمون نظام مهندسی طراحی، نظارت و اجرا

کارنامه قبولی

کارنامه های قبولی داوطلبان شرکت کنننده در آزمون

تجربه مشتریان

انتقادات، تقدیر و نظرات مشتریان قبلی

بسته رایگان

وبینار آزمون نظام مهندسی برق را رایگان دانلود نمایید

جهت تهیه منابع و کتاب های مورد نیاز به فروشگاه سایت مراجعه نمایید و به صورت انلاین اقدام به سفارش نمایید.

از داخل فروشگاه از منو بالا به تفکیک رشته های مختلف می توانید دسته بندی منابع اعم از طراحی، نظارت و اجرا را ببینید

می توانید در واتساپ به شماره 09189102406 در ارتباط باشید.

جهت مشاوره با شماره های زیر در واتساپ یا تماس در ارتباط باشید:

رشته برق : 09129341955

رشته معماری : 09171847882

از این لینک استفاده نمایید

enemad-logo
پیمایش به بالا